برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تبلیغات در فوتبال.آی‌آر

تبلیغات در سایت فوتبال.آی‌آر دارای شرایط و فلسفه خود می‌باشد. این شرایط به منظور هر چه موثرتر کردن تبلیغات وضع گردیده و حافظ منافع هر دو گروه بازدیدکنندگان سایت و تبلیغ‌دهندگان می‌باشد.

اول، حق کاربران سایت: مهمترین نکته درباره تبلیغات سایت، حقوق بازدیدکنندگان می‌باشد. بدین معنی که تبلیغات و بنر تا جایی در سایت ما جا دارد که در حاشیه باشد و تبدیل به محتوای اصلی سایت نشود تا باعث آزردگی خاطر بازدیدکنندگان گردد.

دوم،‌ حق تبلیغ‌کنندگان: ما نهایت سعی خود را خواهیم کرد که در یک زمان واحد از دو رقیب تجاری تبلیغ در سایت قرار ندهیم.

اعتقاد ما این هست که نکات ذکر شده ضامن تبلیغ موثر می‌باشد. تبلیغ در صفحه‌ای که بنر تبلیغاتی شما در میان دهها بنر دیگر گم نشده به مراتب کاراتر و موثرتر هست و توجه کاربران را به خود، بیشتر جذب می‌کند. قابل ذکر است که سایت در پذیرش و رد تمامی درخواست‌های تبلیغات بصورت یکجانبه اختیار تام دارد و ذکر موضوعات بالا فقط بجهت آشنایی تبلیغ‌دهندگان با ایده‌ها و روش ما در این باره آمده و بنابراین نمی‌تواند باعث شکایت یا حقی از طرف سایرین گردد.

برای آگاهی از تعرفه‌های تبلیغ در سایت،‌ از طریق صفحه تماس با ما یا نشانی ads@football.ir با ما تماس بگیرید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391