برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه استقلال از حسن اشجاري شكايت كرد

یکشنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۶ — جهان نیوز

باشگاه استقلال به دليل صحبت‌هاي حسن اشجاري بر عليه اين باشگاه، از اين بازيكن به فدراسيون فوتبال شكايت كرد.

تیم استقلالشکایت باشگاه استقلال از حسن اشجاری

باشگاه استقلال به دنبال صحبت‌هاي امروز حسن اشجاري كه در آن به اين باشگاه تهراني اتهام‌هايي وارد كرده بود، از اين بازيكن به فدراسيون فوتبال شكايت كرد.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال به ايسنا گفت: صحبت‌هاي اشجاري مصداق واقعي اتهام به باشگاه استقلال و نشان دهنده به هم ريختگي ذهني وي است. ما به علت اتهاماتي كه اشجاري به استقلال وارد كرده است به فدراسيون شكايت كرده‌ايم و بر اين باوريم كه اين بازيكن با اين اتهام‌ها سعي در ايجاد جوي براي خارج شدن تيمش از فشار تعقيب استقلال دارد.

سررشته‌داري ادامه داد: اگر آن طور كه اشجاري در مصاحبه‌اش با يك خبرگزاري گفته است بازيكنان صبا برابر استقلال غير عادي بازي كرده‌اند و شكست‌شان طبيعي نبوده است، پس بايد بگوييم بازيكنان صبا از رونالدو و مسي هم بهتر هستند كه توانسته‌اند در جريان بازي توپ را به جاي تور دروازه با دقت زياد سه مرتبه به تير دروازه استقلال بزنند. ما تصور مي‌كنيم كه اين حرف‌ها براي فرار از نگاه‌هاي تيزبين رسانه‌ها و مردم از شهرآورد سنتي اصفهان گفته شده و نوعي فرار به جلو است.

مدير روابط عمومي استقلال همچنين گفت: چطور وقتي سپاهان در عرض چند دقيقه سه گل به ملوان مي‌زند، هيچ كس صحبتي از تباني و اين گونه مسائل نمي‌كند اما وقتي اتفاق مشابهي در بازي استقلال و صبا رخ مي‌دهد، اين حرف‌ها مطرح مي‌شود؟

سررشته‌داري در ادامه خطاب به مديران باشگاه سپاهان گفت: از باشگاه سپاهان درخواست مي‌كنيم كه با بازيكن خاطي خود برخورد كند تا اين بازيكن به جاي رقابت سالم، به ديگران اتهام نزند. ما به سپاهان و ذوب آهن اطمينان كامل داريم ولي نگاه‌هاي زيادي به شهرآورد اصفهان معطوف شده و به همين دليل هم است كه اين حرف‌ها از زبان بازيكن سپاهان مطرح شده است. به هر حال ما به فدراسيون شكايت كرده‌ايم و منتظريم كه به اين اتهام رسيدگي شود.

وي در پايان با بيان اينكه اميدوار است فضاي فوتبال ايران در روزهاي پاياني ليگ برتر جوانمردانه باشد و اتهام زدن دستمايه‌اي براي قهرمان شدن نباشد، گفت: از كساني كه از هم‌اكنون پيش‌بيني كرده‌اند ما قهرمان مي‌شويم تشكر مي‌كنيم اما استقلال هنوز قهرمان نشده است و ما منتظر لغزش رقبا هستيم. ما به تعصب و غيرت بازيكنان‌مان ايمان داريم و چشم اميدمان به تلاش‌هاي آنان است.

حسن اشجاري امروز در گفت‌وگويي عنوان كرده بود: "واقعاً برایم جای سئوال دارد که چرا بازیکنان صبا مقابل استقلال اینگونه بازی کردند و امیدوارم بازیکنان صبا در مسابقه واقعاً بازی کرده باشند! بارها گفته‌ام که از این می‌ترسم در ۴ بازی آخر لیگ اتفاق خاصی صورت گیرد و امیدوارم قهرمانی به روز آخر کشیده نشود زیرا بازی قبلی استقلال نشان می‌دهد که اگر قهرمانی لیگ به روز آخر کشیده شود، نتیجه بازی استقلال در ورزشگاه آزادی واقعاً عجیب و غریب می‌شود!".

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391