برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدير عامل تيم فجر شهيد سپاسي شيراز:كميته انضباطي بايد عادلانه تر راي دهد

جمعه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۵ — باشگاه خبرنگاران

مدير عامل تيم فجر شهيد سپاسي شيراز اظهار داشت: در مهار جو استاديوم ها موفق عمل نمي كنيم و در بيشتر استان ها شاهد اتفاقات مشابه در استاديوم ها هستيم اما نحوه ي برخورد كميته انضباطي با تيم هاي متخلف با يكديگر متفاوت است.

تیم فجر سپاسی

جعفر جعفري گفت:


گفت: بازي سختي مقابل تيم ملوان داريم و با توجه به ميزباني ما در اين ديدار تمام تلاشمان را مي كنيم تا سربلند شويم اما اتفاقات فوتبال قابل پيش بيني نيست و نمي توان از پيش تيم پيروز ميدان را شناسايي كرد.

وي ادامه داد: محكوم به برد هستيم و با توجه به رتبه اي كه در جدول رده بندي قرار داريم بايد هوشيار باشيم و از بازي هاي خانگي خود امتيازات كامل را كسب كنيم تا در پايان رقابت ها مشكلي در خصوص حضورمان در ليگ برتر براي فصل آتي نداشته باشيم.

جعفري افزود: در هفته هاي اخير درصد اشتباه داوران افزايش يافته است و خطاهاي تاثير گذاري را از آنها شاهد بوديم و از آن جايي كه در هفته هاي پاياني ليگ هستيم و حساسيت بازي ها بالا است از داوران بايد به دقت عمل و تمركز بيشتري سوت بزنند.

وي تصريح كرد: كميته انضباطي در خصوص محروميت داوران عجولانه تصميم و اقدام به اتخاذ راي گرفته است و معتقدم هستم كه بايد با تمركز بررسي هاي دقيق تري اقدام به محروميت داوران مي كردند كه متاسفانه در اين خصوص عجولانه تصميم گيري شده است.

جعفري افزود: علاوه بر راي عجولانه مبني بر محروميت داوران در خصوص تنبيه تيم پرسپوليس نيز بسيار سريع عمل كردند كه در نهايت اعتراض و ناراحتي مدير عامل تيم پرسپوليس را به همراه داشته است اتخاد و تصميم راي عجولانه از سوي كميته انضباطي براي فدراسيون فوتبال مناسب نيست.

مدير عامل فجر افزود: بايد با بررسي و ارزيابي دقيق تري اقدام به اعلام حكم كرد داوران ما داراي شخصيت و خانواده هستند و متاسفانه در استاديوم ها به هيچ عنوان به خانواده و شخصيت داوران احترام گذاشته نمي شود ود ر بيشتر اوقات خانواده هاي داوران مورد بي احترامي و حرمتي قرار مي گيرند كه اين مسئله داوران را با مشكل مواجه كرده است بايد جو استاديوم ها را كنترل كنيم.

جعفري تصريح كرد: در ابتداي فصل و همچنين سال هاي گذشته بسيار شاهد اتفاقات مشابه از قبيل توهين به داور شكستن صندلي هاي بيت المال و ... بوديم اما در خصوص همه ي تيم هاي متخلف به صورت عادلانه برخورد نشده است و كميته انضباطي جانب عدالت را در تنبيه تيم هاي متخلف رعايت نكرده است كه اميدواريم در آينده در صدور حكم كميته انضباطي عدالت بيشتري را شاهد باشيم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391