برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

كفاشیان: برنامه های خوبی برای كمیته تخصصی فدراسیون های عضو AFC دارم

جمعه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۷ — ایرنا

رییس فدراسیون فوتبال پس از انتخاب به عنوان رییس كمیته تخصصی فدراسیون های عضو كنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: برنامه های خوبی برای این كمیته دارم.

'علی كفاشیان' در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد: این كمیته از زمانی كه باشگاه های آسیایی حرفه ای شده اند، راه اندازی شد و اعضای آن كشورهایی مانند ژاپن، كره جنوبی، چین، تایلند، استرالیا، قطر، عربستان سعودی، امارات عربی متحده و ازبكستان هستند كه لیگ آنان به صورت حرفه ای برگزار می شود.

وی ادامه داد: وظیفه اصلی این كمیته، بحث در زمینه توسعه و مدیریت فدراسیون های عضو كنفدراسیون فوتبال آسیا، لیگ های حرفه ای آسیا و تعیین ضوابط برای فدراسیون ها، باشگاه ها و لیگ های حرفه ای و دادن امتیاز و سهمیه لیگ قهرمانان به آنها است.

كفاشیان با اشاره به اینكه تصمیمات این كمیته برای تایید به هیات رییسه كنفدراسیون فوتبال آسیا ارایه می شود، عنوان كرد: رییس پیشین كمیته تخصصی كنفدراسیون فوتبال آسیا 'سابورو' از ژاپن بود و پس از كنار رفتن وی، هیات رییسه كنفدراسیون فوتبال آسیا من را برای این كمیته انتخاب كرد.

وی در پایان گفت: برنامه های خوبی برای فعالیت و تاثیرگذاری بیشتر این كمیته در كنفدراسیون فوتبال آسیا دارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391