برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش کفاشیان به حرفهای رویانیان

چهارشنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۱۸ — تابناک

کفاشیان گفت : دست پشت پرده کجا بود. علی کفاشیان رئیس فدراسیون است و کمیته انضباطی یک جای مستقل. 4،5 تا قاضی هستند که دور هم می نشینند و برای اینجور موارد حکم می دهند.

علی کفاشیان

حالا اگر باشگاه پرسپولیس اعتراض دارد، می تواند به استیناف اعتراض کند. واقعا من چکاره هستم آقای رویانیان؟
به گزارش خبرآنلاین: علی کفاشیان درباره تمام بحث های فوتبال حرف زد. درباره اسپانسر، در آمدزایی، حق پخش، رابطه با وزیر و....

*در 90 این هفته غوغایی شد سر ماجرای پرسپولیس. آقای رویانیان که اینقدر دوست شماست، از دست های پشت پرده در فدراسیون فوتبال گفت.

آخر من چه بگویم. اصلا در این باره حرف نزنم بهتر است. آخر من چه کاره ام؟ دست پشت پرده کجا بود. علی کفاشیان رئیس فدراسیون است و کمیته انضباطی یک جای مستقل. 4،5 تا قاضی هستند که دور هم می نشینند و برای اینجور موارد حکم می دهند. حالا اگر باشگاه پرسپولیس اعتراض دارد، می تواند به استیناف اعتراض کند. واقعا من چکاره هستم آقای رویانیان؟ آنجا رئیس خودش را دارد و ما هم به استقلال کمیته انضباطی احترام می گذاریم. انصافا این کمیته انضباطی ما از کسی حرف شنوی ندارد. یعنی اینطور نیست که فلانی چه می گوید، آن یکی چه می گوید و طبق آن رای بدهد. بنده به استقلال کاری کمیته انضباطی ایمان دارم. متاسفانه فوتبال ما همه اش شده دعوا. این با آن... در 90 دیدید که چند نفر با هم دعوا کردند...

*البته این واقعیتی است. شما هم که روحیه تان حساس...

واقعا چرا همه اش دعواست؟ البته مردم این چیزها را دوست دارند و نمی شود کتمان کرد. خود روزنامه ها هم همینطور هستند. الان مردم در این یکی دو روز هی می گویند دیدی بازی پرسپولیس چی شد، داور اینطوری شد، طرفداران آنطوری کردند. می دانید، این تبدیل شده به جذابیت فوتبال برای همه. اگر فوتبال بخواهد ساده و بدون هیچ خبری و ماجرایی پیگیری شود، آنوقت مردم اصلا سمتش می آیند؟ قطعا نه.

*رفعتی داور بازی پرسپولیس و داماش هم خداحافظی کرده.

بله من هم شنیدم و در اخبار دیدم. اما کلا داور یک کار غیر حرفه ای کرده و بازی را تعطیل کرده. به نظر خود من باید اجازه می داد آن یک دقیقه هم برگزار شود. ولی جو استادیوم های ما هم زیاد خوب نیست...

*به نظرتان خداحافظی کرده، برمی گردد؟

بله، داوری در خون بعضی هاست. به نظر من آقای رفعتی هم به زودی برمی گردد.

*الان سر همین بحث رای بازی نساجی و استقلال صنعتی بحث زیاد است. کمیته انضباطی اینقدر تعلل کرد که دو هفته مانده به پایان رقابت ها هنوز رای نداده است. واقعا تصور نمی کنید باید رای این بازی رودتر از اینها صادر می شد که اینقدر جنجالی نشود؟

اتفاقا آقای حسن زاده این پرونده را آوردند پیش من که به آن یک نگاهی انداختم. اگر رای اعلام نشده به خاطر کاستی مدارک بوده ولی الان مدارک کامل شده. بندگان خدا مشکل داشتند. تیم نساجی را می گویم. اینها ساعت 5 پرواز داشتند ولی ساعت 7 رسیده اند فرودگاه. این هم به خاطر بارش شدید برف بوده. بعد رفته اند دنبال اینکه یک پرواز چارتر کنند ولی آن هم نشده. همه این مدارک موجود است. ولی متاسفانه شرایط طوری شده که الان سرنوشت بعضی از تیم ها بسته به این بازی دارد. جوری شده که سرنوشت دو تیم صعود کننده و تیم های سقوط کننده هم به این بازی ربط دارد!(خنده)

*خب بحث ما همین است. اگر مدرک نداده اند، چه دلیلی دارد که کمیته انضباطی منتظر بماند تا کار به اینجا بکشد.

روی پرونده ناقص که نمی شود رای داد ولی من قبول دارم که رای این بازی خیلی مهم است. قطعا بازی استقلال صنعتی و نساجی تکرار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391