برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی روش در نشست خبری شرکت نکرد

چهارشنبه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۲۳:۰۹ — فارس

رنه سیموئز دستیار کی‌روش که به جای سرمربی تیم ملی در نشست خبری پس از برتری 2 بر صفر ایران مقابل موریتانی شرکت کرده بود، گفت: یکسری بازیکن جوان دعوت کردیم تا با جو تیم ملی آشنا شوند.

کارلوس کی‌روش

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت که هدف از دیدار با موریتانی ارزیابی بازیکنان بود، نه پیروزی.

 رنه سیموئز دستیار کی‌روش که به جای سرمربی تیم ملی در نشست خبری پس از برتری 2 بر صفر ایران مقابل موریتانی شرکت کرده بود، گفت: در نیمه اول بهتر بودیم و در نیمه دوم افت کردیم. بازی بدی نبود اما نمی توانم بگویم بازی خوبی هم بود. یکسری بازیکن جوان دعوت کردیم تا با جو تیم ملی آشنا شوند. می خواستیم پتانسیل آنها را  ببینیم و فرصت خوبی برای آنها بود و خوشحالیم که این اردو را برگزار کردیم.

وی افزود: همیشه خوب است که آدم پیروز شود اما هدف ما در این بازی پیروزی نبود. می خواستیم ارزیابی از بازیکنان داشته باشیم و به بازیکنان جدید فرصت بدهیم.

مربی تیم ملی در پاسخ به این سؤال که بازیکنان توقعات را برآورده کردند، تصریح کرد: آنها توقع ما را برآورده کردند البته فرصت دیگری به آنها می دهیم. ما این بازیکنان را زیر نظر داریم. این بازیکنان جوان فرصت بیشتری خواهند داشت تا خود را نشان دهند.

سیموئز در پاسخ به این سؤال که چرا ایران در 15 دقیقه پایانی 10 نفره بازی کرد اظهار داشت: 20 بازیکن داشتیم و می خواستیم به همه شانس بدهیم. داور اجازه نداد بازیکنی که تعویض شده بود را به زمین بفرستیم. باید با سبک های جدیدی بازی کنیم و بحث دوم این بود که بازیکنان انرژی بیشتری بگذارند و بازی با یک یار کمتر باعث شد این انرژی بیشتر را بگذارند.

وی در خصوص اینکه علی دایی معتقد بود بازی با موریتانی در شأن تیم ملی ایران نبود، گفت: همیشه آسان نیست که بتوانیم حریف خوب پیدا کنیم. می خواستیم شانس به بازیکنان بدهیم. این بازی تجربه خوبی بود که بازیکنان ما پیدا کردند.

سیموئز پس از پایان نشست در بیرون سالن در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا کار فدراسیون امارات درست بود که بازی با ایران را لغو کند، گفت: در مورد مسائل غیر ورزشی صحبت نمی کنم و امارات به دلیل مسائل غیر ورزشی این بازی را لغو کرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391