برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پشت پرده تماس با رحمتي براي ترك استقلال

سه‌شنبه، ۸ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۱ — ورزشی باشگاه خبرنگاران،

مهدي رحمتي دروازه بان تيم استقلال پس از ديدار آسيايي اين تيم، به تماس هاي مشكوكي از سوي برخي مربيان سابق تيم استقلال اشاره كرد كه حواشي بسياري را به همراه داشت، اما در پس بوجود آمدن اين ماجرا اتفاقات حاشيه اي بسياري وجود دارد.

مهدي رحمتي از جمله دروازه باناني است كه مدت ها با مربي سابق آبي ها كار كرده است و تا بحال نيز رابطه بسيار خوبي با وي داشت، اما به ناگاه پس از فينال جام حذفي زمزمه و حرف و حديثهاي شنيده شد كه عجيب به نظر مي رسيد.مهدی رحمتیمهدی رحمتی:دليل مسائلي كه در تيم استقلال حاكم است تمايلي به ماندن ندارم.

مهدي رحمتي اعلام كرد: برخي از پوشيدن لباس ناصرحجازي بر تن وي ناراحت و عصباني شدند و اين مسئله را به گوش وي رساندند، اما اين موضوع به پيراهن مرحوم ناصر حجازي منتهي نشد زيرا پس از آن هم رحمتي چند تماس مشكوك دريافت كرد كه ناشي از عدم حضور وي درتيم استقلال براي فصل آينده بود اتفاقي كه رحمتي را بسيار ناراحت كرد و اين دروازه بان نيز اعلام كرد كه بدليل مسائلي كه در تيم استقلال حاكم است تمايلي به ماندن ندارد و قطعاً آخر فصل جدا مي شود.

گفتني است، پشت پرده ماجراي شنيدن خبر بازگشت مربي سابق تيم، از آنجا آغاز شد كه در پس مطرح شدن بحث عدم حضور رحمتي در استقلال فصل آينده، حضور يك پرسپوليس پررنگ جلوه مي كند.

جريان از اين قرار است كه مربي سابق تيم استقلال با يك پرسپوليس در خصوص شرايط فصل آينده خود صحبت مي كند و بحث استقلال كه ميان مي‌ آيد، مربي سابق از عدم مشخص بودن وضعيتش و پيغام استقلالي ها در سال آينده براي وي سخني به ميان مي آورد و در اين ميان بحث مهدي رحمتي و چند بازيكن استقلال مطرح مي شود كه مربي سابق نظر مساعدي به حضور آنها در صورت بازگشتش به تيم استقلال ندارد، اما بحث مهدي رحمتي متفاوت از ديگر بازيكنان است، مربي پرسپوليس زماني كه متوجه عدم تمايل اين مربي به حضور رحمتي در تيم استقلال فصل آينده مي شود، در خصوص مذاكره و تمايل بسيار قرمزها به جذب مهدي رحمتي صحبت كرده و خواستار بررسي شرايط مي شود تا از طريق مسئولان باشگاه پرسپوليس براي سال آينده مذاكرات جدي با اين دروازه بان آغاز شود.

گفتني است: آبي ها از اين اتفاقات بي خبر هستند، اما برخي از چگونگي مطرح شدن اين بحث و به ميان آمدن نام رحمتي در اين صحبت خصوصي و دو نفره، رحمتي را با خبر كردند و تا اين دروازه بان متوجه تغيير شرايط احتمالي در استقلال فصل آينده باشد.

شايان ذكر است: مدير عامل تيم استقلال همچنان تصميمي براي فصل آينده اتخاذ نكرده است وي در انتظار اتمام فصل و نتايج تيم استقلال با پرويز مظلومي سرمربي فعلي تيم است.

فتح الله زاده از اين مربي توقع قهرماني ليگ را دارد و اگر اين اتفاق رخ ندهد، ممكن است به ايجاد تغييرات روي نيمكت استقلال مصمم تر از قبل شود.

اتفاقي كه قطعاً با خوشحالي و رضايت پرويزمظلومي همراه نيست زيرا وي با قهرماني در جام حذفي انتظار نرمش و شرايط به مراتب بهتري را از سوي مسئولان تيم استقلال دارد اما براي مديريت استقلال قهرماني در ليگ در اولويت است زيرا پيش از اين و در فصل گذشته نيز اين موضوع را پس از نايب قهرماني به سرمربي آبي ها اعلام كرده بود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391