برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد علی کریمی از خبرنگاران

جمعه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۶ — قانون

کاپیتان تیم پرسپولیس با انتقاد از سئوالات خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: نمی‌دانم دلیل حرفهای رویانیان چه بوده و بهتر است در مورد اینکه پرسپولیس برای استقلال بازی کرد یا نه را از خود رویانیان بپرسید.

علی کریمی

کاپیتان تیم پرسپولیس با انتقاد از سئوالات خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: نمی‌دانم دلیل حرفهای رویانیان چه بوده و بهتر است در مورد اینکه پرسپولیس برای استقلال بازی کرد یا نه را از خود رویانیان بپرسید.


به گزارش قانون، علی کریمی پس از تساوی تیم پرسپولیس برابر سپاهان با اشاره به شرایط این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود، هر دو تیم فرصت های زیادی برای گلزنی داشتند، ما متاسفانه از این فرصت ها استفاده نکردیم و نتوانستیم به پیروزی برسیم، موقعیت‌های بسیاری از دو تیم از دست رفت که همین مسئله باعث شد پیروزی برایمان حاصل نشود.

وی در پاسخ به این سوال که "آیا به گفته رویانیان مدیر عامل پرسپولیس شما امروز برای استقلال بازی کردید"، بیان داشت: این مساله را از خود رویانیان بپرسید که این طور گفته است. من به شخصه اصلا برای قهرمانی تیم دیگری بازی نکردم و اصلا نمی‌دانم از چه چیزی حرف می‌زنید چون همه بازیکنان پرسپولیس برای تیم خودشان بازی کردند.

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: من فقط برای پرسپولیس بازی کردم و برای موفقیت تیم خودم. کاری به صحبت های رویانیان ندارم، من امروز فقط برای پیروزی پرسپولیس بازی کردم نه قهرمانی تیم دیگری بنابراین اصلا کاری به شایعات ندارم.

وی پس از آن در مورد درگیری لفظی اش با هاشم بیگ زاده بیان داشت: این مسئله چیز خاصی نبود زیرا در فوتبال همه چیز وجود دارد و درگیری هم جزئی از آن است و همه دیدند که بعد از آن مشکلی هم به وجود نیامد. متاسفانه برخی خبرنگاران تنها به شایعات و حواشی می‌پردازند و کاری به بحث فنی ندارند.

کریمی بیان داشت: متاسفانه شما برخی صحنه‌ها را نمی‌بینید، در بازی امروز این همه صحنه بود اما شما خبرنگاران فقط این را دیدید؟ چرا به مسائل حاشیه‌ای بیشتر از مسائل فنی توجه می‌کنید، به نظر من مشکل ما شما خبرنگاران هستید زیرا شما باعث شدید پرسپولیس به حاشیه برود و شرایط تیم اینگونه باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391