برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درآمدزایی شبکه سه به بهانه تحلیل فنی

شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۴ — فارس

اولین وظیفه رسانه‌ به ویژه رسانه ملی، احترام به مخاطب است. اتفاقی که دیروز حداقل در برنامه فوتبال برتر و در هنگام پخش بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان دیده نشد.


اولین وظیفه رسانه‌ به ویژه رسانه ملی، احترام به مخاطب است. اتفاقی که دیروز حداقل در برنامه فوتبال برتر و در هنگام پخش بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان دیده نشد.

در حالی که سازمان لیگ بدون اطلاع رسانی قبلی دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان را نیم‌ساعت زودتر برگزار کرد شبکه سه نیز دقایق ابتدایی این دیدار را پخش نکرد. این در حالی که برنامه فوتبال برتر، برنامه خود را شروع کرده بود اما خبری از پخش مسابقه نبود و از دقیقه ۱۹ و به گفته مجری برنامه "کم کم" سراغ پخش بازی رفتند.

این تمام ماجرا نبود و بین دو نیمه پیمان یوسفی مجری برنامه با خنده گفت: " اگر سرمان برود، تبلیغات‌مان نمی‌رود! اشکالی ندارد ما هم چند دقیقه از وقت فوتبال را می‌گیریم و نظر کارشناس برنامه را در مورد بازی نیمه اول پرسپولیس جویا می‌شویم!"

در نهایت نیمه دوم بازی فولاد و پرسپولیس از دقیقه ۵۰ پخش شد تا برنامه فوتبال برتر در این ۱۰ دقیقه اضافه که از وقت فوتبال گرفته بودند بخش دیگری از تبلیغات‌شان را به بهانه تحلیل مسابقه پخش کنند و درآمد بیشتری داشته باشند. گویی آنچه در این میان مهم نیست احترام به مخاطب و بیننده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391