برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وزیر ورزش:احتمال تغییر مدیریت استقلال و پرسپولیس وجود دارد

سه‌شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۰ — رجا

وزیر ورزش وجوانان درباره آخرین شرایط مدیریت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: اگر نیاز به تغییرات باشد برای اصلاح و بهتر شدن ممکن است اقداماتی صورت گیرد.و تغییراتی در مدیریت پرسپولیس و استقلال بدهیم.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

به گزارش فارس ،محمد عباسی وزیر ورزش در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران المپیکی گفت:‌ ملت ایران بزرگی‌های فراوانی را از خود نشان داده است. یکی از افتخارات عزتمند ملت حضور قهرمانان و پهلوانان ورزشی است که در میادین ملی و جهانی می‌درخشند و غرور ایرانی را زنده می‌کنند. حدود ۲ ماه تا رویداد بزرگ زمان داریم که خوب‌های قهرمانی در این میدان بزرگ حضور دارند. تاکنون ۵۰ سهمیه قطعی شده است و تا فرصت باقیمانده امیدوارم تعداد بیشتری سهمیه کسب کنیم.

وی ادامه داد: جوانانی که سهمیه کسب کرده‌اند این روزها خود را آماده می‌کنند. باید بگوییم در روزهای نزدیک به المپیک شرایط و فضا بسیار حساس است. آنها تلاش می‌کنند ما هم تصور کردیم در کنار اقدامات حرفه‌ای که قبلا انجام شد حالا باید آنها را آماده کنیم و فضا را مهیا کنیم. برای اینکه روحیه ورزشکاران را تقویت کنیم چنین مراسمی برگزار می‌شود. این جلسات به منظور تشویق ورزشکاران است. همه ما در کنار ورزشکاران قرار داریم.

تصویر شخصیتی ورزشکاران را منعکس کنید

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه تعدادی از ورزشکاران از جمله تیراندازی و وزنه‌برداری و به ویژه کوروش باقری در آستانه المپیک مشکلات خود را مطرح کردند،‌ اظهار داشت: خواهش می‌کنم همان‌طور که تصویر شخصیتی ورزشکاران است همان را منعکس کنید. به هیچ وجه هیچ کدام از ورزشکاران ما دغدغه‌هایشان در وهله اول مادی نیست. زیرا بزرگی پهلوانی را نمی‌توان قیمت گذاشت و با هیچ چیزی اندازه گرفت. پیشکسوتان و مربیان تجربیات خود را باید در اختیار این ورزشکاران قرار دهند. کمیته‌ای داریم که مسائل جانبی کار را بررسی می‌کند. در این کمیته که اعضای کمیته ملی المپیک و سایر دوستان قرار دارند از آنها خواهش کردم موضوعی را نگذارند به دغدغه تبدیل شود. از رسانه‌ها خواهش می‌کنم بعضی از چیزهایی که شنیده می‌شود را به موضوعی تبدیل نکنند که تصور شود مسائل جزئی جای کارهای کلان و رشادت را بگیرد اما در حالت کلی شرایط ورزشکاران خوب بوده است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: درباره جوایز باید بگویم پنج‌شنبه با حضور رئیس‌جمهور همه قهرمانان سال ۹۰ حضور پیدا می‌کنند و جوایز خود را دریافت می‌کنند که حدود ۲ هزار ورزشکار حضور دارند. اما باید بیشترین فرصت را برای المپیکی‌ها بگذاریم.

در داخل و خارج افرادی در حال تضعیف روحیه ورزشکاران هستند

عباسی در پاسخ به این سؤال که چه کسانی در حال تخریب روحیه ورزشکاران هستند، تصریح کرد: به بعضی از قهرمانان گفته‌ام در جریان رقابت کسانی هستند تلاش می‌کنند قهرمانان ما توان حرفه‌ای‌شان کاهش پیدا کنند. این موضوع هم در حوزه بین‌المللی وجود دارد و هم در داخل. البته ممکن است بعضی از افراد حواسشان نباشد که کارهایی را انجام می‌دهند که به رقبا کمک می‌کنند تا روحیه ورزشکار کاهش پیدا کند. با ژورنالیستی کردن بعضی از چیزهای جزئی شاید موقتا التهابی ایجاد شود، اما به نفع کسی نیست. ورزشکاران روحیه خوبی دارند کم دیده شده بعضی از مسائل در حاشیه مطرح شود که باید این مقدار را خودمان حل کنیم.

وی ادامه داد: مردم از بعضی از عکسل‌العمل‌ها می‌توانند بفهمند چه کسانی هستند که منافع ملی و منافع ورزشکاران را رعایت نمی‌کنند. بهتر است نام نبرم اما هشدار می‌دهم ملت عزیز ایران پشت این قهرمانان ایستاده و خودشان هم روحیه خوبی دارند.

عباسی درباره سفرش به آمریکای جنوبی گفت: این سفر مربوط به اجلاس غیرمتحدها در ایران است که مربوط به دولت است. البته در جریان این سفر که هفته آینده برگزار خواهد شد با مقامات ورزشی نیز دیداری خواهم داشت.

موافق تغییرات استقلال و پرسپولیس در جریان لیگ نبودم

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که وی گفته بود تغییری در هیئت‌مدیره نخواهید داد آیا با توجه به مشکلات این دو باشگاه هنوز بر حرف خود مصمم هستید، گفت: کلمه دخالت خوب نیست، این ۲باشگاه دولتی هستند و شخص دیگری نمی‌تواند دخالت کند و باید ما این کار را انجام دهیم. اگر لازم به تغییر باشد موضع اختیاری است که باید داشته باشیم. موافق نبودم که در فاصله برگزاری لیگ روحیه ورزشکاران را تضعیف کنیم و از تغییرات صحبت کنیم. اگر نیاز به تغییرات باشد برای اصلاح و بهتر شدن ممکن است اقداماتی صورت گیرد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود میزبانی فوتبال نوجوانان در حالی به ایران داده می‌شود که بانوان ایرانی باید در ورزشگاه حضور داشته باشند، اظهار داشت: چنین حرفی را نشیده‌ام و در قوانین وجود ندارد که باید چنین کاری صورت گیرد. آنها گفته‌اند در نوجوانان می‌توانند بانوان نیز حضور داشته باشند. تا زمان مسابقات تصمیم لازم را می‌گیریم.

عباسی در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار فارس مبن بر اینکه بعضی از معاونان وزارت در سفرهای باشگاهی فرزندان خود را نیز با هزینه بیت‌المال به مسابقات می‌برند گفت: بر اجدادشان صلوات.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391