برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتحادیه بازیکنان فوتبال ایران تشکیل شد

یکشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۴ — عصر ایران

نخستین جلسه اتحادیه بازیکنان فوتبال کشور با حضور سیدمهدی رحمتی، وحید طالب لو،سوشا مکانی، علی سامره، محمدرضا طهماسبی ، ابراهیم صادقی و سید امین منوچهری برگزار شد.

صبح امروز اولین جلسه اتحادیه بازیکنان فوتبال کشور تشکیل شد و بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، وحید طالب لو و علی سامره با حضور در این جلسه از تشکیل اتحادیه بازیکنان فوتبال استقبال کردند.

به گزارش ایرنا، نخستین جلسه اتحادیه بازیکنان فوتبال کشور با حضور سیدمهدی رحمتی، وحید طالب لو،سوشا مکانی، علی سامره، محمدرضا طهماسبی ، ابراهیم صادقی و سید امین منوچهری برگزار شد.

این جلسه زیر نظر اتحادیه فوتبال کشور با مدیریت عزیزاله محمدی آغاز بکار کرد .

در این نشست مقرر شد که درجلسه آینده اعضای هیات مدیره اتحادیه بازیکنان فوتبال ایران انتخاب شود.

عزیز اله محمدی درابتدای این نشست هدف ازتشکیل اتحادیه بازیکنان فوتبال را حمایت ازحق و حقوق فوتبالیست‌ها عنوان کرد وافزود: اتحادیه فوتبال کشورتنها در راه اندازی اتحادیه بازیکنان به این اتحادیه کمک می‌کند و سایر مسوولیت های ان برعهده بازیکنان خواهد بود .

مدیراتحادیه فوتبال کشورافزود:متاسفانه در طول سالهای گذشته بازیکنان هیچ وقت نتوانستند بخوبی حق و حقوقشان را بگیرند.

وی افزود:ما تلاش داریم که به سرعت این اتحادیه به برطرف کردن مشکلات بازیکنان کمک جدی نماید.

درادامه جلسه وحید طالب لو به عنوان کاپیتان تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت : ما بازیکنان فقط حق و حقوق خود را می خواهیم و تشکیل اتحادیه بازیکنان کمک زیادی به ما در این جهت می کند.

ابراهیم صادقی کاپیتان تیم سایپا البرز نیزگفت:از بازیکنان بزرگ فوتبال ایران همچون علی کریمی و مهدی مهدوی کیا درخواست می کنیم، در جلسات آینده این اتحادیه شرکت کنند.زیرا حضور آنان قدرت بیشتری را به اتحادیه بازیکنان می بخشد.

وی افزود: بازیکنان انسانهای شریفی هستند که متاسفانه هیچیک از فعالیت های خوب آنان نشان داده نمی شود .

علی سامره درادامه این نشست اظهارداشت: تشکیل اتحادیه بازیکنان کمک زیادی به بازیکنان جوان فوتبال ایران خواهد کرد و مانع از سوختن نسل های فوتبال ما در آینده می شود .

سیدمهدی رحمتی سنگربان اول تیم ملی فوتبال کشورمان نیز اظهار داشت : سال‌ها به دنبال تشکیل این اتحادیه بودیم و باید از مسوولان اتحادیه فوتبال و پیگیریهای شان تشکر کنم .

وی اعلام کرد:اکثر بازیکنان تیم ملی فوتبال علاقمند به حضور در جلسه اتحادیه بازیکنان خواهند شد.

درادامه این نشست صادق درودگر ازشرکت کنندگان خواست تا با حضور در این نشست به نسل های آینده فوتبال کشور کمک کنند.

وی درپایان گفت:سهم بازیکنان بیش از یک سهمیه در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391