برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی با شکایت خبرنگاران جریمه شد

یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۵۹ — تابناک

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تازه ترین آرای خود را صادر کرد که بر اساس آن امیرقلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی به دلیل مصاحبه با یکی ازخبرگزاری های داخلی وهمچنین احضارهای مکرربه کمیته انضباطی وعدم حضور درآنها توبیخ کتبی و جریمه نقدی شد.

امیر قلعه‌نوعی

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، براساس تصمیم کمیته انضباطی پس از بررسی شکایت ۶۰ تن از خبرنگاران از سرمربی تراکتورسازی به دلیل مصاحبه با یکی ازخبرگزاری های داخلی وهمچنین احضارهای مکرربه کمیته انضباطی وعدم حضور درآنها، ۵۰ میلیون ریال جریمه و توبیخ کتبی شد.
اعضای این کمیته درحالی برحضوراین سرمربی دراین کمیته تاکیدداشتندکه فلعه نویی درتازه ترین مورد نیز از حضور در کمیته انضباطی خودداری کرده وتنها به معرفی وکیل اکتفا کرد.

در این جلسه کمیته ضمن استماع دفاعیات وکیل، این دفاعیات را غیرموجه تشخیص داده و رای به تخلف او با توبیخ کتبی و پرداخت مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی داد.

این رای قابل تجدید نظر در کمیته استیناف خواهد بود.

اعضا در ادامه رسیدگی به پرونده های تخلفات تیمهای لیگ برتری استقلال وملوان انزلی را بر اساس گزارش ناظر بازی و داوری و به دلیل تخلفات تماشاگران منتسب به هر ۲ باشگاه هر کدام را ۷۰ میلیون ریال جریمه کردند.

علاوه براین ۲ باشگاه توبیخ کتبی با درج در پرونده نیز محکوم شدند.

این درحالی است که چنانچه این تخلفات در دیدارهای بعد این ۲ تیم تکرار شود تنبیهات شدیدتر و از جمله کسر امتیاز دردستور کار کمیته انضباطی قرارخواهد گرفت.این رای نیز درکمیته استیناف قابل تجدید نظر خواهد بود.

درادامه رسیدگی به پرونده های تیم های متخلف پرونده تیم های داماش گیلان وصبای قم مورد بررسی قرار گرفت که طی آن و بر اساس گزارش ناظر بازی و داور دیداراین ۲ تیم هواداران منتسب به تیم داماش گیلان متخلف تشخیص داده شده و این تیم هم ۵۰ میلیون ریال جریمه شد.

همچنین عبدالله ویسی سرمربی تیم صبای قم درپایان این دیدار درخارج ازمحدوده مجاز با نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی مصاحبه کرد و برهمین اساس تذکر گرفت.

این کمیته درادامه آورده است:چنانچه این تخلفات در دیدارهای بعد این ۲ تیم تکرار شود، تنبیهات شدیدتر و از جمله کسر امتیاز در دستور کار کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391