برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مقایسه جالب قلعـــه‌نویی و مظلومی

دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۷ — تابناک

تفاوت انسان‌ها در نوع رفتارهایشان مشخص‌تر است. چرا که داشتن اندام و فیزیک متغیر بین افراد تنها در برخورد اولیه جلب توجه می‌کند و آنچه بیشتر در ذهن می‌ماند خصوصیات اخلاقی آنهاست. بیان این نکته از آن جهت بود که قیاسی داشته باشیم میان برخورد مظلومی با جباری و قلعه‌نویی با کیانی (مهدی)، به یاد داریم

پرویز مظلومی و امیر قلعه‌نوعی

به نوشته روزنامه گل : تیم تراکتورسازی تبریز در نیم فصل اول ۵ بازی پشت سر هم را با برد به پایان رساند و مهدی کیانی هافبک دفاعی تراکتورسازی تبریز هم جزو بهترین نفرات این تیم محسوب می‌شد، تا آن که تعطیلات ۳ هفته‌ای لیگ و بازی تدارکاتی تراکتورسازان با گسترش فولاد فرا رسید. آن روز وقتی قلعه‌نویی دستور تعویض کیانی را صادر کرد، متوجه دلخوری مهدی کیانی از تعویض شد و پس از آن با یک مشاجره کوچک میان دو نفر دقایقی پس از آن اتفاق این خبر به سراسر ایران مخابره شد که قلعه‌نویی مهدی‌ کیانی را در اختیار باشگاه قرار داده است.

تراکتورسازی پس از آن اتفاق به راستی، وارد بحران شد. مدیریت باشگاه از یک سو و طرفداران تبریزی از سوی دیگر همه و همه دست به دست هم دادند تا نظر مساعد امیر قلعه‌نویی برای گذشت کردن از خطای او را جلب کنند اما مرغ امیر فقط یک پا داشت. کیانی حتی تا مرز خروج از تراکتورسازی هم پیش رفت و این دلهره میان تبریزی‌ها ایجاد نشد که یکی از بهترین‌ هافبک‌های دفاعی لیگ را از دست خواهند داد.

پس از شروع دوباره لیگ البته تراکتورسازی از غیبت کیانی ضربه خورد و نوار بردهای ۵ باره‌اش پاره‌ شد اما باز هم قلعه‌نویی حاضر به تغییر عقایدش نشد و ۱۱ هفته کیانی را بیرون از تمرینات نگه داشت تا تیم را فدای یک نفر نکرده باشد و در عوض یک نفر را فدای تیم کرد. گرچه شاید او در همان هفته‌ها (۱۱ هفته) زودتر او را می‌بخشید و تراکتورسازی ظرف آن ۱۱ هفته فقط ۳ امتیاز بیشتر کسب می‌کرد حالا تراکتورسازی قهرمان بود اما قلعه‌نویی اخلاق را فدای نمره و امتیاز و قهرمانی نکرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391