برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین اخبار کمیته انضباطی

پنجشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۰ — جام‌نیوز

امیر قلعه‌نویی در دو بازی اول لیگ آینده به دلیل محرومیت نمی‌تواند روی نیمکت حضور داشته باشد.

* جریمه کادرفنی تراکتورسازی و مس سرچشمه
در جریان دیدار تیم های مس سرچشمه و تراکتورسازی تبریز در ۱۷ اردیبهشت ۹۱ و پس از پایان بازی درگیری هایی میان کادرفنی دو تیم رخ داد و آنها تخلفاتی مرتکب شدند که کمیته انضباطی پس از رسیدگی به پرونده و بر اساس گزارش های ناظران داوری و انضباطی آرای زیر را اعلام می کند.
باشگاه مس سرچشمه در پایان بازی شش بازیکن اخطاری و اخراجی داشته که بر اساس آیین نامه به پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.
در پایان بازی کادر فنی دو تخلفاتی مرتکب شدند که بر این اساس امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی دو جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم وبه پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.
کریم بوستانی مربی تراکتورسازی دو جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم وبه پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.
مهدی محرمی بدنساز تیم مس سرچشمه یک جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. ستار همدانی مربی تراکتورسازی هم تذکر کتبی دریافت می کند.
مسلم فیروزآبادی بازیکن تیم مس سرچشمه یک جلسه از همراهی تیمش در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.
رای صادره قطعی و غیرقابل تغییر است.
همچنین کمیته انضباطی از حسن آذرنیا و محمد رضا هاشمی که در آرام کردن اوضاع نقش داشتند تشکر می کند.

* تبانی در دیدار پرسپولیس برازجان و مهر کرج انجام نشده است
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، درباره شکایت هیات فوتبال استان خراسان رضوی مبنی بر انجام تبانی در دیدار تیم های پرسپولیس برازجان و مهرکرج مورخ ۱۰ اردیبهشت ۹۱ از سری رقابت های لیگ دسته دو کشور، کمیته انضباطی با بررسی همه جانبه پرونده و اتفاقات این بازی، اعلام می دارد که موضوع تبانی و یا سایر مصادیق نزدیک به آن برای کمیته انضباطی اثبات نشد و لذا این کمیته شکایت تیم پیام و هیئت فوتبال استان خراسان رضوی را مردود اعلام می کند. این رای یک هفته پس از صدور، قابل تجدید نظر با رعایت مقررات در کمیته محترم استیناف است.

* استیل آذین باید مالیات زندی را پرداخت کند
بر اساس دادنامه صادره در مورد فریدون زندی بازیکن سابق باشگاه استیل آذین که به کمیته انضباطی و هیئت فوتبال استان سمنان هم ارسال شده،‌ بر اساس بندهای انتهایی رای صادره در مورد زندی، در خصوص بدهی مالیاتی ناشی از قرارداد و جرایم تاخیر آن که حسب توافق بر عهده باشگاه بوده است، هیئت فوتبال استان سمنان باید به باشگاه استیل آذین ابلاغ کند که اقدام لازم را در جهت پرداخت مالیات به شرح ذکر شده انجام دهد و نتیجه را در اسرع وقت به فدراسیون فوتبال اعلام کنند تا فعالیت های آن باشگاه جهت حضور در مسابقات فصل بعد با مشکل مواجه نشود.

* احضار دوباره مدیرعامل تراکتورسازی به کمیته انضباطی
مدیرعامل تراکتور سازی به دلیل گفت و گو با یکی از رسانه‌ها علیه فدراسیون فوتبال به کمیته انضباطی احضار شد اما به دلیل اینکه وی در جلسه حاضر نشد جلسه دیگری در تاریخ ۳۱ اردیبهشت مشخص شده که حضور ایشان ضروری است. عدم حضور مانع از رسیدگی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391