برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صحبت های دنیزلی پس از باخت پرسپولیس

پنجشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۰۳:۱۶ — مهر

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز ناراحتی از شکست خانگی تیمش برابر الهلال عربستان در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا گفت: من هم مثل هواداران پرسپولیس از این شکست ناراحت هستم و این برای دومین بار در طول زندگی ام است که معده درد گرفته ام.

مصطفی دنیزلی و تیم پرسپولیس

مصطفی دنیزلی پس از شکست یک بر صفر عصر سه شنبه تیمش برابر الهلال عربستان در سالن کنفرانس خبری ورزشگاه آزادی ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: این را باید قبول کنیم که امروز در روز خوبمان نبودیم و نتیجه را خیلی راحت واگذار کردیم.

وی در خصوص اینکه الهلال به عمق دفاع پرسپولیس لطمه می زد گفت: برای اینکه تشخیص دهیم الهلال به قلب دفع ما حمله می کرد نیاز نیست مربی باشید. چرا که خیلی واضح و مشخص است که نقطه قوت الهلال استفاده از قلب خط دفاع بوده و هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت به قلب دفاع ما نفوذ می کرد. ویژگی که ما نتوانستیم آنرا کنترل کنیم.

دنیزلی ضمن یادآوری دوباره اینکه ۱۰ بازیکن از ۲۸ بازیکن پرسپولیس کنار گذاشته خواهند شد گفت: این اتفاقی است که در نهایت رخ خواهد داد اما نباید فراموش کنیم که ما در گروه سختی در حال رقابت هستیم و بازیکنانم تا به امروز خیلی خوب بازی کرده و امتیاز جمع کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اصلی ترین نیاز تیمش را تقویت کادر بازیکنان عنوان کرد و گفت: امروز دو بازیکن خوب میدان از تیم پرسپولیس نبودند و نفرات تاثیرگذار ما خوب بازی نکردند.

دنیزلی به دفاع از عملکرد شاگردانش پرداخت و گفت: بالاخره بازیکنان من در دیدارهای گذشته فوق العاده عمل کردند و امتیازات تعیین کننده ای را بدست آوردند. ما به احتمال قوی صعود می کنیم اما فرصت بازی خانگی در مرحله یک هشتم نهایی را از دست خواهیم داد.

" باید قبول کنیم الهلال تیم بهتری نسبت به پرسپولیس است." دنیزلی ضمن بیان این جمله افزود: این اتفاق امروز نیفتاده و از همان روزی که قرعه کشی مسابقات برگزار شد مشخص بود که الهلال بهتر از پرسپولیس بود.

خبرنگاری شرایط فنی برخی بازیکنان پرسپولیس چون علی کریمی را به چالش کشید و از دنیزلی پرسید آیا قبول دارید که تعویض هایتان اشتباه بود که وی در پاسخ گفت: ما از نظر کلی موفق نبودیم که این نشان می دهد کلیه بازیکنان ما موفق عمل نکردند. اینهایی که شما می گویید همه تئوری است و تراوشات ذهنتان. مواردی که بیان آن در پایان مسابقه عادی و طبیعی است اما روی زمین شاید این تئوری ها اجرا نشود.

دنیزلی در واکنش به اینکه تماشاگران عنوان می کردند سرمربی پرسپولیس از کریمی ترسیده و به علت محبوبیت او این بازیکن را تعویض نکرده است گفت: امروز روز خوب علی کریمی نبود اما در حدی هستند نفراتی که حتی اگر روز خوبشان هم نباشند باید در زمین حضور داشته باشند. علی لیدر تیم ماست و در روزی که خوب بازی نمی کند باید دیگر بازیکنان به او کمک کنند. همانطور که او در روزهای خوبش بارها به تیم و بازیکنان کمک کرده است.

وی وجود هرگونه اختلاف بین خود و علی کریمی را تکذیب کرد و گفت: هیچ اختلافی بین ما نیست. من نمی دانم این مسائل چرا مطرح می شود. اگر دوست دارید بین ما اختلافی باشد آن را ایجاد می کنم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: در برخی روزها برخی بازیکنان هستند که با تفکرات و نوع بازی خود سرنوشت تیم را رقم می زنند. متاسفانه امروز با امید زیادی که به کریمی داشتم او نتوانست خوب بازی کند و با وجود اینکه او را تعویض نکردیم اما توفیقی در تغییر جریان بازی نداشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: هم من و هم بازیکنان و هم کلیه عوامل باشگاه برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم. این برای دومین بار است که در زندگی ام معده درد شدید دارم و مانند همه هواداران پرسپولیس از این ناکامی ناراحتم.

وی همچنین تاکید کرد: هر اتفاقی که رقم خورده نیازی نیست که این همه فشار روی بازیکنانم باشد. اگر هم قضیه ای هست من بالای سر تیم هستم و من باید پاسخگو باشم نه شاگردانم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391