برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس و استقلال واگذار می شود

دوشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۷ — ایرنا

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا پایان سال ۹۳ به بخش غیردولتی واگذار می شود.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

سید احمد رسولی نژاد ' روز دوشنبه گفت: واگذاری این دو باشگاه در جزء یک واگذاری ها بودند و با تصویب هیات وزیران از جزء یک به جزء سه انتقال یافت.

وی با بیان اینکه اگر باشگاه های پیروزی و استقلال در جزء یک قرار داشتند تا پایان امسال باید به بخش غیردولتی واگذار می شدند، اظهار داشت: با تغییر صورت گرفته ، این باشگاهها تا پایان سال ۹۳ باید به بخش غیردولتی واگذار شوند.

رسولی نژاد اظهار داشت: این دو باشگاه هم اکنون شرکت دولتی محسوب و از اعتبارات دولت نیز به آنها تخصیص داده می شود اگرچه دولت برای سایر باشگاهها نیز اعتباراتی تخصیص می دهد.

وی عنوان کرد: در مرحله اول واگذاری این دو باشگاه ۳۰ درصد از سهام این باشگاهها به بخش غیردولتی که ممکن است سرمایه گذار خصوصی باشند و یا تعاونی واگذار خواهد شد.

عضو هیات رئیسه باشگاه استقلال گفت: این دو باشگاه هم اکنون شرکت دولتی محسوب و وزارت ورزش و جوانان برای آنان ردیف اعتباری مشخص نموده است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که با واگذاری تیم های ورزشی به شهرستان ها تا چه اندازه موافق هستید؟ اظهار داشت: با واگذاری تیم های ورزشی به شهرستان ها مخالفم و موافق این واگذاری ها نبوده و نیستم.

رسولی نژاد تاکید کرد: که بجای واگذاری تیم های ورزشی به شهرستان ها باید تیم های شهرستانی را تقویت و حمایت کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391