برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پای پلیس به تمرین پرسپولیس باز شد

جمعه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۰۵:۲۶ — مشرق

مسئولان نیروی انتظامی به هواداران تذکر دادند درصورتی که اغتشاش ایجاد کنند از حضور آنها در محل تمرین جلوگیری خواهد شد و در زمان حضور آنها هواداران از سر دادن شعار خودداری کردند اما به محض خروج نیروی انتظامی از محل بار دیگر شعارها از سر گرفته شد.

تیم پرسپولیس

تمرین امروز(پنجشنبه) پرسپولیس در غیاب مصطفی دنیزلی و با حواشی زیاد برگزار شد.
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست برابر الهلال عربستان از ساعت ۱۷ امروز پشت در‌های بسته ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.
در این تمرین ۵۰ هوادار حضور داشتند که به شدت به عملکرد بازیکنان پرسپولیس انتقاد داشتند. آنها فقط کریمی را مورد تشویق شدید قرار دادند.
* علی پروین، محمد رویانیان و زارع قائم مقام باشگاه مهمان ویژه تمرین امروز بودند و با برخی بازیکنان به گفت و گو پرداختند.
* مدیر عامل باشگاه و پروین سعی می‌کردند که هواداران را بابت ناراحتی‌شان دعوت به آرامش کنند.
*پنالتی زدن‌های رویانیان به معمارزاده هم در تمرین امروز در نوع خود جالب بود.
* تمرین امروز پرسپولیس فقط ۷۰ دقیقه برگزار شد.
* هواداران تیم فوتبال پرسپولیس با سر دادن شعار "رویانیان یادت باشه، کریمی باید باشه"خواستار تمدید قرارداد کاپیتان تیم خود برای فصل بعد شدند.
* پای نیروی انتظامی هم به تمرین امروز کشیده شد. مسئولان نیروی انتظامی به هواداران تذکر دادند درصورتی که اغتشاش ایجاد کنند از حضور آنها در محل تمرین جلوگیری خواهد شد و در زمان حضور آنها هواداران از سر دادن شعار خودداری کردند اما به محض خروج نیروی انتظامی از محل بار دیگر شعارها از سر گرفته شد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391