برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیشنهاد ۹۰۰ میلیونی سپاهان به پولادی

دوشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۵ — عصر ایران

یکی از مسئولان باشگاه سپاهان با پولادی تماس گرفت و از وی خواست به سرعت شرایطش را برای حضور در این باشگاه اعلام کند. پولادی هم به مسئولان باشگاه سپاهان گفته تمایل زیادی دارد که فصل بعد در اصفهان باشد و در تیم سپاهان بازی کند. مسئولان باشگاه سپاهان به پولادی ۹۰۰ میلیون تومان برای یک فصل پیشنهاد کرده اند.


مهرداد پولادی

به گزازش قدس آنلاین: مسئولان باشگاه سپاهان به پولادی ۹۰۰ میلیون تومان برای یک فصل پیشنهاد کرده اند. در این میان اما استقلالی‌ها هم بیکار ننشسته اند.
مهرداد پولادی در تازه ترین مصاحبه خود اعلام کرده ممکن است فصل بعد در پرسپولیس نباشد. این اظهار نظر بر می گردد به تماس هایی که طی روزهای اخیر با وی شده است.
چند روز پیش یکی از مسئولان باشگاه سپاهان با پولادی تماس گرفت و از وی خواست به سرعت شرایطش را برای حضور در این باشگاه اعلام کند. پولادی هم به مسئولان باشگاه سپاهان گفته تمایل زیادی دارد که فصل بعد در اصفهان باشد و در تیم سپاهان بازی کند. رقم پیشنهادی به مهرداد پولادی هم بسیار جالب توجه است. مسئولان باشگاه سپاهان به پولادی ۹۰۰ میلیون تومان برای یک فصل پیشنهاد کرده اند.
در این میان اما استقلالی‌ها هم بیکار ننشسته اند. از آن جا که همه می دانند پولادی رفقای بسیاری در استقلال دارد و هنوز هم بیشتر دوستانش استقلالی هستند و نه پرسپولیس حضور این بازیکن در استقلال نیز محتمل به نظر می رسد. دو روز پیش علی نظری جویباری یکی از معاونان باشگاه استقلال با پولادی تماس گرفت و از وی خواست شرایطش برای حضور در استقلال را اعلام کند. جویباری حتی از این لحن هم استفاده کرد:" آقا پسر مگر تو نمی خواهی برگردی استقلال؟!"

حالا باید دید ماجرای پولادی با استقلال و سپاهان چه خواهد شد. اگر پولادی به استقلال برگردد به سرعت میان هواداران پرسپولیس منفور خواهد شد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391