برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان : دیواری مستحکم برای پرسپولیس طراحی کرده ام

جمعه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۹ — رسالت

مدیرعامل تیم پرسپولیس با اعلام اینکه در شرایط فعلی مجبورم خشت‌ها را بر دیوار کجی که از گذشته بنا شده بگذارم،گفت: از این پس در همه تمرینات و جلسات تیم برای حمایت بیشتر از شاگردان دنیزلی و کادر فنی حاضر می شوم.


مصطفی دنیزلی و محمد رویانیان و تیم پرسپولیس

محمد رویانیان گفت: درشرایط کنونی هیچ چیزی برای ما تمام نشده و با تمام توان تلاش خود را خواهیم کرد ضمن اینکه برخوردهای منطقی و قاطعانه‌ای را که در نظر گرفته ایم به آینده موکول می کنیم.
وی تاکید کرد: از این پس در کنار تیم بیشتر از گذشته حضور خواهم داشت و در همه تمرینات و جلسات تیم برای حمایت بیشتر از شاگردان دنیزلی و کادر فنی حاضر می شوم. مطمئن باشید من هیچ گونه یاس و ناامیدی را به خود راه نمی دهم حتی اگر شرایط بدترازاین شود.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: من هر چه در توان داشتم و هر کاری که تا به امروز از دستم بر می آمد برای ارتقای جایگاه پرسپولیس انجام دادم. در شرایط فعلی مجبورم خشت‌ها را بر دیوار کجی که از گذشته در باشگاه پرسپولیس بنا شده بگذارم اما در کنار این دیوارکج فوندانسیون و پی دیواری مستحکم را برای پرسپولیس طراحی کرده ام که این موضوع در آینده بیشتر مشخص شده و به چشم خواهد آمد.

وی در خاتمه تصریح کرد: در مقطع زمانی فعلی چاره ای جز قبول شرایط فصل جاری نداریم و تنها می توانیم به انجام اصلاحات، تغییرات و اقدامات محدود و جزئی بسنده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391