برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حملات شدید مربیان استقلال و سپاهان به جنگ کشیده شد

یکشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۷ — جام نیوز

مربی تیم استقلال گفت: «می خواهند استقال را برهم بریزند اما ما به فکر پیروزی مقابل سپاهان هستیم.»


تیم سپاهان و تیم استقلال

* حمله تند مربی استقلال به مرزبان: ما جنگ می کردیم، شما در آلمان تفریح می کردی
بهتاش فریبا درباره اظهارنظر سپاهانی برای تخصیص ۸ درصد از جایگاه فولادشهر به هواداران استقلال در بازی روز سه شنبه اظهار داشت: «مگر شهر بی قانون است؟ آنها از خود نمی توانند تصمیم بگیرند. اگر این گونه هست ما هم ۵۰ درصد ظرفیت ورزشگاه را می خواهیم. اینکه نمی شود هر تیمی برای خود قانونی بگذارد. باید دید قانون کنفدراسیون چیست و همه از آن تبعیت کنند.»
وی در واکنش به اظهارات مرزبان که گفته بود در جایی درس خوانده که مظلومی را راه نمی دهند عنوان کرد: «این آقا به دنبال این است که استقلال را بر هم بریزد. مرزبان کجای فوتبال ایران بوده است. وقتی جوانان ما زیر موشک بودند، برخی کجا بودند؟ ما ۸ سال جنگیدیم اما شما آقای مرزبان در آلمان تفریح می کردی! شما نمی توانی درباره مظلومی حرفی بزنی. وقتی او با پیراهن استقلال گل می زد، شما را به جایگاه تماشاگران هم راه نمی دادند.»
فریبا افزود: «آقایان می خواهند برای بازی روز سه شنبه تمرکز استقلال را برهم بریزند اما ما هم آنقدر حرفه ای هستیم که با این اتفاقات بر هم نریزیم. با شکست سپاهان خیلی مسائل را ثابت می کنیم.»

* مرزبان: تا کم می آورند بحث جنگ را وسط می کشند
مربی تیم سپاهان گفت: «به حال استقلالی‌ها افسوس می خورم.»
علیرضا مرزبان درباره جنگ لفظی میان خود و کادر فنی استقلال اظهار داشت: «وقتی آقای مظلومی گفت که با پای پیاده به تهران بروم، پایم زخم می شود من باید چه می کردم؟ شما بگویید. شاید ایشان و کادر فنی استقلال انتظار داشتند بروم دستشان را ببوسم و بگویم آفرین. آقایان حرمت‌ها را شکسته اند و حالا می خواهند بحث را جمع کنند.»
وی ادامه داد: «من مگر چه حرفی زدم؟ گفتم در جایی درس خواندم که مظلومی را راه نمی دهند. مگر دروغ است؟ من زیر نظر بهترین مربیان اروپا کار کردم و به این مساله افتخار می کنم. به من بی احترامی شد و من هم پاسخ دادم.»
مرزبان در واکنش به اظهارات بهتاش فریبا که گفته بود در زمان جنگ او کجا بوده است عنوان کرد: «همیشه وقتی حرف کم می آورند؛ این بحث‌ها را وسط می کشند. می دانستم کار به اینجا می کشد و آنها از آن زمان حرف می زنند. بیشتر از این حرفی ندارم و به حاشان افسوس می خورم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391