برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حواشی امروز تمرین تیم ملی

سه‌شنبه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — جام نیوز

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تمرینات صبح امروز تیم ملی فوتبال با دو تن از سرمربیان باشگاه های کشور گفتگو کرد.

کارلوس کی‌روش و تیم تیم ملی ایران

تمرین تیم ملی از ساعت ۱۱ با گرم کردن و بازی آقا وسط آغاز شد و ملی‌پوشان با لباس‌های سفید در زمین حضور پیدا کردند.

* ۱۶ بازیکن در تمرین حاضر بودند و پیام صادقیان و آرش افشین به دلیل مصدومیت غایب بودند. به گفته پزشک تیم‌ملی افشین باید ۲ ماه استراحت کند.

* دستیاران کی‌روش امروز لباس آبی بر تن داشتند و خود کی‌روش با لباس سبز تمرین را زیر نظر داشت.

* ۱۰ تماشاگر تمرین را مشاهده کردند.

* ۲۰ دقیقه ابتدایی این تمرین به گرم کردن و سپس انجام تمرینات استقامتی اختصاص یافت که در این بخش سیموئز و مک درموت دستیاران کی روش به آماده سازی نفرات می پرداختند.

* در ادامه بازیکنان به چند گروه تقسیم شدند و به ردو بدل کردن پاس های کوتاه پرداختند که مربیان از نفرات خواستند تا این پاس ها را با دقت و سریع ردو بدل کنند.

* شهاب گردان و محسن فروزان دروازه بانان تیم ملی نیز زیر نظر مربیان اختصاصی خود مشغول تمرین شدند.

* در مرحله دوم تمرینات که زیر نظر مستقیم کی روش برگزار شد بازیکنان در زمینی کوچک به بازی فوتبال پرداختند که جلوی هر دروازه بزرگ ۳ دروازه کوچک قرار داده شد.

* از دروازه بزرگ سنگربانان تیم ملی و از دروازه کوچک نیز مدافعان محافظت می کردند که با دستور کی روش بازیکنان تنها می توانستند با ارسال از جناحین و پاس های عمقی گلزنی کنند.

* محسن فروزان در یک صحنه با واکنشی زیبا ضربه محمد قاضی را دفع کرد که سرمربی تیم ملی با اعتراض به قاضی از وی خواست در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشد.

* پس از لحظاتی فروزان در دو صحنه، موفق به دفع ضربات مهاجمان شد که اینبار کی روش تمرین را قطع کرد و به مهاجمان گفت که باید تمام توپ های ارسالی را تبدیل به گل کنند.

* در ادامه دروازه های کوچک جمع شد تا بازیکنان به بازی فوتبال با دروازه های بزرگ بپردازند.

* در صحنه‌ای رضا نوروزی دچار مصدومیت شد و پس از چند دقیقه بازگشت.

* ماشین چمن زنی در کنار زمین روشن بود و کی‌روش دستور داد به علت صدای زیاد آن خاموش یا از کنار زمین دور کنند.

* پژمان نوری در جریان تمرین دچار مصدومیت جزئی شد، اما مشکل خاصی نبود و به تمرین ادامه داد.

* صدای بوق و شیپور تماشاگران پرسپولیس که برای بازی امروز این تیم با الهلال جلوی ورزشگاه آزادی حضور داشتند به محل تمرین می‌رسید.

* کارلوس کی روش در آخرین دقایق تمرین تیم ملی فوتبال در محل کمپ تیم های ملی پس از اینکه پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود با اکبر میثاقیان و مجید صالح به گفتگو پرداخت و به سوالات فنی آنان پاسخ گفت.
اکبر میثاقیان با گلایه از زمین های چمن کشورمان گفت: «کارکردن به شکل صحیح در چنین زمین هایی امکان پذیر نیست و حتی مربیان باشگاهی گاهی برای جلوگیری از بارش باران بر روی زمین چمن و مساعد ماندن شرایط زمین مجبور به کشیدن کاور می شوند.»
میثاقیان ادامه داد: «در ایران مربی کاورهای زمین را جمع می‌کند.» که این صحبت او باعث خنده کی‌روش شد و در جواب میثاقیان گفت: «فکر می کنم با این وضعیتی که شما تعریف می کنید، مربیان در ایران غیر از کار اصلی خودشان به همه چیز فکر می کنند.»
در ادامه مجید صالح نیز سوالاتی را از سرمربی تیم ملی پرسید و کی روش با دقت پاسخگوی وی بود.

* نکته جالب توجه در حاشیه گفتگوی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با خبرنگاران این نکته بود که وی از خسرو والی زاده مدیر رسانه تیم ملی درخواست کرد تا اتوبوس حامل بازیکنان معطل وی نمانده و خود به پاسخگویی پرداخت و سپس با ماشین دیگر عازم هتل آزادی تهران شد.

* مربی اسبق تیم فوتبال منچستر یونایتد هنگامی که خبرنگاری در خصوص شکست این تیم مقابل منچستر سیتی و کاهش شانس شاگردان فرگوسن برای قهرمانی لیگ انگلیس روبروشد در حالی که نیزه برداشته بود و به شوخی به خبرنگار گفت که «اگر ادامه دهی تو را با نیزه می‌زنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391