برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سهام تراکتور به شرکت ملی مس منتقل می‌شود

سه‌شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — مهر

رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان با تاکید بر اینکه قلعه‌نویی گفت به خاطر هواداران فصل بعد در تبریز می ماند، اظهار داشت: با توافقات صورت گرفته بین مسئولان شرکت ملی و باشگاه تراکتورسازی ۱۰۰ درصد سهام این باشگاه به شرکت ملی مس ایران منتقل می‌شود.

محمد حسین جعفری و تیم تراکتورسازی تبریز

در خصوص دلیل اصلی عدم توافق باشگاه مس کرمان با قلعه نویی و همچنین انتقال سهام باشگاه تراکتورسازی به شرکت ملی صنایع مس ایران، ضمن بیان مطلب فوق گفت: ۴۰ درصد از ظرفیت معادن مس ایران در استان آذربایجان شرقی قرار دارد و شرکت ملی مس ایران نیز رسالت خود را بر مبنای کمک به زیر ساختهای فرهنگی و اجتماعی این استان قرار داده و در این خصوص اقدامات زیادی را نیز در گذشته انجام داده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود شرکت ملی مس قصد خرید سهام باشگاه تراکتورسازی را دارد گفت: با توجه به پیگیریهای استاندار آذربایجان شرقی و مساعدت سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران، شرکت ملی مس تصمیم گرفت که باشگاه تراکتورسازی را تحت پوشش خود قرار دهد. در همین راستا توافقی بین مسئولان باشگاه تراکتورسازی و شرکت ملی مس ایران صورت گرفته که بر مبنای آن ۱۰۰ درصد سهام باشگاه تراکتورسازی به شرکت ملی مس ایران منتقل شود و مراحل رسمی این انتقال نیز به احتمال فراوان طی یک هفته آینده انجام می‌شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان در خصوص دلیل اصلی عدم توافق باشگاه مس کرمان با قلعه نویی برای هدایت این تیم در دوازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر تاکید کرد: قلعه نویی و قاسمپور دو گزینه نهایی کمیته فنی باشگاه مس کرمان برای هدایت این تیم در رقابتهای فصل آینده لیگ برتر بودند به همین دلیل قلعه نویی را برای مذاکره به محل شرکت صنایع ملی مس ایران دعوت کردیم.

وی افزود: قلعه نویی نیز در همان زمان به ما گفت:" به احترام دعوت شما و اینکه در یک مقطع زمانی سرمربی تیم مس کرمان بودم، می آیم وگرنه من به خاطر هواداران تیم تراکتورسازی و حضور با این تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا نه به استقلال می روم و نه به مس می آیم بلکه در تراکتورسازی می مانم".

داوری درخاتمه تاکید کرد: با این حساب قلعه‌نویی نیز فصل آینده هدایت تیمی که زیر مجموعه ای از شرکت ملی صنایع مس ایران است را بر عهده خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391