برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ورزشگاه نقش جهان اصفهان تا ۲۲ بهمن ماه تکمیل می‎شود

سه‌شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۶ — جام‌نیوز

بنا به دستور مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و تاکید معاون فنی و مهندسی این شرکت، مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان تا ۲۲ بهمن ماه تکمیل و آماده افتتاخ خواهد شد.

به نقل از سایت وزارت ورزش، معاون فنی مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، با حضور در استان اصفهان، ضمن بازدید از ورزشگاه نقش جهان در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت. مهندس حمید عبدی روز گذشته از ورزشگاه بزرگ نقش جهان اصفهان که از پروژه‌های طرح مهر ماندگار می باشد، بازدید بعمل آورد و ضمن دریافت گزارش عملکرد دو هفته گذشته از پیمانکار، دستورات مقتضی را در خصوص تسریع در پیشرفت کمی و کیفی پروژه صادر کرد.
عبدی در حاشیه این بازدید گفت: «طبق دستور مهندس ترکاشوند مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و بر اساس برنامه زمانبندی باید ورزشگاه نقش جهان تا ۲۲ بهمن سالجاری تکمیل شود. به هیچ عنوان و دلیلی برای ما پذیرفته نیست که برنامه زمانبندی به تاخیر بیفتد.»
وی خطاب به مدیر پروژه اعلام کرد: «به منظور سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه، نیروی اجرایی روزانه باید از تعداد ۵۰ نفر حال حاضر بیشتر شود. همچنین گزارش عملکرد روزانه را می بایست هر روز به دفتر بنده ارسال نمایید تا در جریان جزئیات پیشرفت قرار بگیرم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391