برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیم‌زاده: تیم ذوب آهن برای پیروزی تلاش می کند

یکشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۱ — مهر

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به مصاحبه‌های اخیر سپاهان و استقلالی‌ها در مورد ذوب‌آهن گفت: برخی از ترس علیه ما صحبت می‌کنند ضمن اینکه تیم ما نیز برای پیروزی در بازی آینده تلاش می کند.


تیم ذوب آهن

منصور ابراهیم‌زاده عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان با اشاره به اینکه در این مسابقه پیش‌بینی دشوار است، تصریح کرد: همه دیده‌اند در بسیاری از زمان‌هایی که می‌گویند ما می‌بریم، سپاهان نتیجه گرفته و در شرایطی که پیروزی سپاهان را حتمی می‌دانستند، ذوب‌آهن نتیجه گرفته است.
وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته برای اعتلای مجموعه ذوب‌آهن تلاش کردم، تصریح کرد: مجموعه من اصول و برنامه‌هایی دارد و من در تمام شرایط ماه‌ها و سال‌های گذشته کاری کردم که مردم ذوب‌آهن را باور کنند.

سرمربی ذوب‌آهن در مورد شایعات پیرامون تبانی بین دو تیم اصفهانی اظهار داشت: این اظهارات از ذهن کسانی می‌آید که خودشان اینکاره هستند زیرا همه می‌دانند که بازیکنان ذوب‌آهن اهل تبانی نیستند و بازیکنان من مقابل سپاهان با تمام توان به میدان می‌آیند.

وی گفت: این روزها هر کسی حق دارد صحبت کند اما ما هیچ کاری به کسی نداریم و می‌خواهیم کار خودمان را پیش ببریم ضمن اینکه باید بگویم کسانیکه از تبانی حرف می‌زنند ما را باور ندارند.

ابراهیم‌زاده با اشاره به مصاحبه محسن بنگر و اینکه گفته بود برای بازیکنان ذوب‌آهن پاداش در نظر گرفته، تصریح کرد: بنگر به ما لطف دارد اما من از مربیانی نیستم که می‌گویم ۱۰۰ درصد در بازی به پیروزی می‌رسیم اما به شما می‌گویم که برای پیروزی همه تلاشمان را می‌کنیم، در کوچه تاریک کسی که بلند آواز می‌خواند، ترسیده و این مسئله نشان می‌دهد که بسیاری از ما ترسیده‌اند که اینگونه مصاحبه می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391