برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عباسی : بیانیه باشگاه ابومسلم مشکوک است، چرا برای تیم سرمربی انتخاب کردند

شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۷ — مهر

مالک باشگاه سیاه‌جامگان خراسان گفت: بیانیه ‌ای که باشگاه ابومسلم صادر کرده مشکوک به نظر می‌رسد البته هنوز زود است در این زمینه اظهار نظر کنیم اما به نظر من در این بیانیه تناقضاتی وجود دارد که دلیلش مشخص نیست.

محمدرضا عباسی اظهارکرد: آقایان در این بیانیه اعلام کرده‌اند حاضر هستند تیم را واگذار کنند؛ در حالی که در یکی دیگر از بندهای آن خبر از انتخاب سرمربی داده‌اند، چطور می‌شود کادر فنی انتخاب شود و تیم واگذار کنند، اگر مالک جدید نخواست با پیروانی کار کند تکلیف چه می‌شود.

عباسی با انتقاد از این تصمیم ابومسلمی‌ها گفت: این مصداق بارز ایجاد یک بدهی برای ابومسلم است، اگر همین الان کسی برای در اختیار گرفتن تیم پا پیش بگذارد و نخواهد با کادرفنی کار کند، بایستی تعهدی که مدیران فعلی به پیروانی داده‌اند را برطرف کند.

مدعی مالکیت باشگاه ابومسلم درباره در اختیار گرفتن تیم گفت: از اول هم مبنای ما این نبود که ابومسلم را تحویل بگیریم.

وی افزود: ما می‌خواستیم یک تعامل دو جانبه با مدیران فعلی داشته باشیم، جلساتی را هم برگزار کردیم، نظرمان این نبود که ما باشیم و آنها نباشند.

عباسی در پایان از اعلام موضع رسمی خود در قبال بیانیه ابومسلم طی ۳روز آینده خبر داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391