برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: مدیران و سرپرست‌ها هم باید از فدراسیون فوتبال استعلام بگیرند

سه‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۸ — فارس

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه‌ها برای همکاری با مدیران و سرپرستان باید از فدراسیون استعلام بگیرند.

هادی آیت اللهی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تصمیمات جدید کمیته اخلاق اظهار داشت: تصمیم بر این شده است که تمامی باشگاه‌ها قبل از همکاری با مدیران عامل، سرپرستان و سرمربیان از فدراسیون فوتبال در مورد سوابق کاری آنها استعلام گرفته شود و سپس قرارداد ثبت شود و اگر قراردادی هم ثبت شده باید استعلام از فدراسیون گرفته شود و در صورتی که جواب استعلام مثبت باشد قرارداد فسخ می شود.

وی در مورد وضعیت فراز کمالوند گفت: با مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز هم صحبتی داشتیم و گفتیم باید جواب استعلام این مربی بیاید اگر استعلام مثبت باشد که قرارداش فسخ می شود و در غیر این صورت مشکلی برای کار ندارد.

آیت‌اللهی در پاسخ به این سؤال که چرا علیپور پیش از این اعلام کرده کمالوند حق قعالیت فوتبالی ندارد گفت: او با توجه به سوابق قبلی این مربی این صحبت را کرده است. بهتر است به جای پرداختن به چنین موضوعاتی مسائل مثبت فوتبال را ببینید. این خبر این قدر مهم نیست که روی آن تمرکز کنید. جو جامعه هم چنین مسائلی را دیگر نمی پذیرد. ما باید به سمت و سوی مسائل مثبت برویم اکنون طوری اخبار انعکاس پیدا می‌کند که انگار فوتبال یک لانه فساد است. همه ما باید به هم کمک کنیم تا این جو از بین برود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره عدم رعایت سقف قراداد توسط باشگاه‌ها گفت: باشگاه هایی که سقف قرارداد را رعایت نکردند با مردم سر سازگاری ندارند و تخلف می کنند. ما به باشگاه هایی که چنین شرایطی را داشته اند نامه اخطاری داده ایم. فدراسیون فوتبال هم تا یک حدی می تواند به این مسائل ورود کند و در ادامه این نهادهای بازرسی کشوری هستند که باید به مسائل ورود کنند همان دستگاه هایی که به کار فدراسیون فوتبال هم نظارت می کنند.

آیت‌اللهی در خصوص اینکه گفته می شود طبق اساسنامه او نمی تواند رئیس کمیته اخلاق باشد، عنوان کرد: این هم از آن حرف هایی است که برای پر شدن صفحه خبری نوشته اند.

وی در پایان در ارتباط با اینکه چه زمانی رئیس سازمان لیگ برتر مشخص می شود، گفت: در مجمع فدراسیون فوتبال که تیر برگزار می شود رئیس سازمان لیگ مشخص می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391