برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از شایعه تا واقعیت؛ صدای پای علی دایی می آید ؟

دوشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۷ — تابناک

دایی، مردی که «خدا به او عزت داد تا بالاتر از پرسپولیس قرار بگیرد» در آستانه بازگشت به نیمکت این تیم است!

علی دایی

به گزارش گل، زمزمه‌هایی در اطراف باشگاه پرسپولیس وجود دارد که سایه علی دایی را سنگین‌تر از همیشه روی سر این تیم نشان می‌دهد. اگر نام سرمربی پرسپولیس در لیگ دوازدهم علی دایی بود لطفا خیلی تعجب نکنید، چون احتمال این اتفاق هر لحظه بیشتر می‌شود.

بعد از حرف و نقل‌هایی که طی دو هفته گذشته در مورد دنیزلی به وجود آمد و احتمال نیامدن او به ایران مطرح شد، خود آقا مصطفی در آخرین حرف‌هایش از منتفی شدن ماجرای بشیکتاش و بازگشت قریب‌الوقوعش به ایران خبر داد. اما این روزها هیچ خبری از دنیزلی نیست و کسی در مورد زمان بازگشت او به ایران صحبتی نمی‌کند.

از سوی دیگر خریدهای پرسرو صدای پرسپولیس از روی لیستی که معلوم نیست دنیزلی تا چه حد از آن باخبر بوده است یکی‌یکی در حال انجام هستند. بازیکنان مازاد هم طی لیستی که نزدیکان دنیزلی از آن اعلام بی‌خبری کرده بودند مشخص شد. از طرف دیگر این روزها هیچ ردی از علی دایی در مطبوعات و رسانه‌ها پیدا نمی‌کنید مگر احتمال حضور او در هرتابرلین که در نوع خودش شایعه بامزه‌ای است.

نشستن دایی روی نیمکت پرسپولیس گمانه‌ای است که هیچکس به روشنی از آن حرف نمی‌زند اما مثل یک ترس مزمن در ذهن همه حضور دارد و هیچکش دلیل کافی برای تکذیب آن پیدا نمی‌کند. ماجرای عجیبی است؛ نام این مرد روزهای زیادی به سمبل اعتراض در میان پرسپولیسی‌ها تبدیل شده بود و حالا بازگشت او به بزرگ‌ترین عامل تردید برای همان پرسپولیسی‌ها مبدل شده است.

امروز در میان فوتبالی‌ها یک خبر عجیب دهان به دهان می‌چرخد که برای مشخص شدن صحت و سقم آن باید کمی بیشتر صبر کرد. کریم‌ انصاری‌فرد که به نظر می‌رسید به استقلال بیشتر از همه تیم‌ها نزدیک است با یک پیشنهاد سنگین مالی به سمت پرسپولیس متمایل شد و می‌گویند تا ساعاتی دیگر با پیراهن سرخ عکس خواهد گرفت (البته اگر کی‌روش به او اجازه عکس گرفتن بدهد!) حالا خیلی‌ها معتقدند پرسپولیسی شدن کریم نشانه مهمی است که پازل آمدن علی دایی را تکمیل می‌کند. می‌گویند اگر انصاری‌فرد بیاید به احتمال ۹۰ درصد باید علی دایی را سرمربی فصل بعدی پرسپولیس بدانیم.

باور کنید تایید کردن این گمانه‌ها به همان اندازه سخت است که رد کردن آن‌ها غیرممکن به نظر می‌رسد. علی دایی، مردی که «خدا به او عزت داد تا بالاتر از پرسپولیس قرار بگیرد» در آستانه بازگشت به نیمکت این تیم است! عزت زیاد!!!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391