برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی در یک قدمی نیمکت سرخ

یکشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۹ — فردا نیوز

آنچه از شواهد و قرائن مشخص است، شخص رویانیان نیز علاقه خاصی به بازگشت دایی به جمع قرمز پوشان دارد. عدم تمدید قرارداد علی کریمی و مهدوی کیا، جذب بازیکنان مورد نظر و موافق با تفکرات تاکتیکی علی دایی، سکوت مسئولان پرسپولیس و از همه مهم تر گوشه نشینی و سکوت علی دایی در فصل نقل و انتقالات شایعه بازگشت علی دایی را پررنگ تر می کند.

مصطفی دنیزلی و علی دایی

در شرایطی که قرار بود مصطفی دنیزلی، سرمربی سرخپوشان در آخرین ساعات روز شنبه وارد کشور شده و از یکشنبه در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت کند، این اتفاق رخ نداد و بار دیگر دنیزلی به تهران نیامد.

عدم بازگشت دنیزلی بار دیگر شایعه حضور احتمالی علی دایی در باشگاه پرسپولیس را تقویت می کند. در شرایطی که بیش از ۲۵ روز از سفر مصطفی دنیزلی به کشور ترکیه می گذرد، این مربی همچنان در کشور خود مانده و گویا هنوز قصد بازگشت ندارد.

پیش از این مذاکرات باشگاه بشیکتاش با این مربی ترک تبار موجبات نگرانی هواداران پرشمار پرسپولیس را فراهم کرده بود اما خبر انتخاب آی بابا به عنوان سرمربی این تیم ترکیه ای، بار دیگر پرسپولیسی‌ها را خوشحال و امیدوار به بازگشت دنیزلی کرد.

اما مصطفی دنیزلی که قرار بود شنبه شب به تهران بیاید تا صبح یکشنبه اولین جلسه تمرینات تیمش را زیر نظر بگیرد و بعد از آن به دیدار با رویانیان برود تا با او برای ادامه همکاری مذاکره کند ، باری دیگر تماسی با رویانیان داشت و به او اعلام کرد فعلا نمی تواند به تهران برگردد .

مشکل دنیزلی طبق معمول ماه های اخیر بیماری شدید پدر همسرش است که این روزها تقریبا به حالت کما رفته است . پدر همسر دنیزلی که از نمایندگان سرشناس ترک‌ها در مجلس ترکیه است ، چند ماه اخیر را به شدت با بیماری سرطان دست و پنجه نرم کرده و بیماری او تقریبا به شرایطی بحرانی رسیده است و پزشکان چندان امیدی به بهبودی اش ندارند.

در این بین این احتمال وجود دارد که عدم بازگشت دنیزلی باعث شود مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اعلام یک بیانیه رسمی، مصطفی دنیزلی از پرسپولیس جدا شده و علی دایی به عنوان سرمربی جدید این تیم اعلام کند.

از سوی دیگر آنچه از شواهد و قرائن مشخص است، شخص رویانیان نیز علاقه خاصی به بازگشت دایی به جمع قرمز پوشان را دارد. عدم تمدید قرارداد علی کریمی و مهدوی کیا، جذب بازیکنان مورد نظر و موافق با تفکرات تاکتیکی علی دایی، سکوت مسئولان پرسپولیس و از همه مهم تر گوشه نشینی و سکوت علی دایی در فصل نقل و انتقالات شایعه بازگشت علی دایی را پررنگ تر می کند.

بنابراین اگر طی چند ساعت آینده و یا یکی دو روز آتی، علی دایی به عنوان سرمربی سرخپوشان معرفی شد، جای تعجب نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391