برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دنیزلی بیش‌تر به فکر نوه‌اش بود تا پرسپولیس!

سه‌شنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۵ — ملت آنلاین

فرشاد پیوس: به نظر من محمد رویانیان بازیکنانی را بخرد که عرق پرسپولیسی داشته باشند نه بازیکنانی که فقط اسم داشته باشند و پیراهن پرسپولیس بر تن آنها گشاد باشد.

فرشاد پیوس:۱- به نظر من محمد رویانیان بازیکنانی را بخرد که عرق پرسپولیسی داشته باشند نه بازیکنانی که فقط اسم داشته باشند و پیراهن پرسپولیس بر تن آنها گشاد باشد. بازیکنانی که فقط دنبال پول و شهرت هستند یا به نوعی می‌خواهند پرسپولیس برای آنها پلی باشد تا به تیم ملی برسند یا این‌که فردا روزی به ۴ کشور عربی ترانسفور شوند، این قبیل بازیکنان به درد پرسپولیس نمی‌خورند. پرسپولیس بازیکنانی را می‌خواهد که این تیم و هوادارانش را دوست داشته باشند. اگر می‌خواهند به‌خاطر پول به این تیم بیایند، نیایند بهتر است. بهتر است پرسپولیس از بازیکنان جوان و جویای نام استفاده کند.

۲- به نظرم مدیریت باشگاه پرسپولیس به جای هزینه‌های هنگفت، بازیکنانی را جذب کند که به این باشگاه عشق و علاقه دارند، در این صورت می‌توان با هزینه کم یکسری بازیکن جوان و خوب را جذب کنند تا با تعصب خود باعث شوند این تیم سر و سامان بگیرد. پرسپولیس می‌تواند پدیده رو کند. جوانانی که به درد پرسپولیس بخورند نه این‌که بازیکنانی جذب کنند که فقط به دنیال حفظ ساق‌های پای خود هستند.

۳- به نظرم مدیران پرسپولیس به جای دادن چند میلیارد پول به دنیزلی آن را صرف تیم‌های پایه پرسپولیس می‌کردند که مربیان و بازیکنان آن هیچ پولی نگرفته‌اند. در چند سال اخیر هیچ بازیکنی از تیم‌های پایه پرسپولیس به تیم بزرگسالان انتقال نیافته چراکه هیچ توجه‌ای به تیم‌های پایه نشده اما در سال‌های گذشته بسیاری از بازیکنان از جمله عاشوری، کرمانی مقدم از تیم‌های دسته اول به این تیم می‌آمدند و خیلی هم خوب کار می‌کردند. من خودم از تیم نیروی هوایی در دسته اول به پرسپولیس آمدم، حمید درخشان یا ناصر محمدخانی هم همین‌طور بودند. محمدخانی از بانک ملی آمد. می‌خواهم بگویم هیچ کدام از ما وقتی به پرسپولیس آمدیم چهره مطرحی نبودیم اما با جان و دل برای این تیم بازی کردیم.

۴- علی پروین استاد فوتبال محسوب می‌شود و تجربه و علاقه لازم را دارد. می‌توان گفت سرما و گرما چشیده فوتبال است و عرق خود را به پیراهن پرسپولیس نشان داده و در مواقعی که از تیم‌های خارجی دعوتنامه داشت در این تیم ماند. رویانیان باید از پروین بیش‌تر استفاده کند اما با وجود این‌که فوتبالی نیست فعلاً به تنهایی اقدام به جذب بازیکن می‌کند. در پرسپولیس او با تعصب‌ترین شخص محسوب می‌شود و رویانیان خریدهای پرسپولیس را به او بسپارد اما بقیه به دنبال منفعت خود هستند.

۵- به نظرم دنیزلی کار خاصی برای پرسپولیس نکرد. این تیم را تا رده دوازدهم پایین آورد که هیچگاه سابقه نداشته و تاکتیک خاصی از تیم او ندیدم. دنیزلی بیش‌تر در سفر بود و به فکر نوه‌اش بود و علاقه‌ای به پرسپولیس نداشت و همین موضوع باعث شد پرسپولیس چند باند شود و اختلافاتی به وجود بیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391