برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معمای تردید دنیزلی برای بازگشت دوباره به پرسپولیس

چهارشنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۲ — جام‌نیوز

چه اتفاقی افتاده که دنیزلی نسبت به ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس دچار تردید شده است؟ این سئوالی است که شاید اتفاقات هفته‌های آینده ابعاد آن را روشن کند اما گفته می‌شود که این مربی پول قابل توجهی را از پرسپولیس گرفته است.

نزدیکان این مربی از قول او نقل می‌کنند که او تمایل چندانی برای ادامه همکاری با پرسپولیس ندارد و شرایط در این باشگاه را برای رسیدن به قهرمانی هموار نمی‌داند. از طرفی این مربی ترک تبار به خوبی می‌داند در صورتی که این فصل هم نتواند در پرسپولیس نتیجه بگیرد هواداران و البته برخی از قدیمی‌های این باشگاه هرگز حوصله به خرج نمی‌دهند و ممکن است شرایط سختی را برای او رقم بزنند.
اما چه اتفاقی افتاده که دنیزلی نسبت به ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس دچار تردید شده است؟ این سئوالی است که شاید اتفاقات هفته‌های آینده ابعاد آن را روشن کند اما گفته می‌شود که این مربی پول قابل توجهی را از پرسپولیس گرفته است. یک مقام آگاه در درون باشگاه پرسپولیس که نخواست نامش فاش شود می‌گوید: «دنیزلی در همان هفته نخستی که سرمربیگری پرسپولیس را بر عهده گرفت با مدیران پرسپولیس شرط کرد که بلافاصله باید مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون به حسابش واریز شود و اگر نه قبول نمی‌کند که به تهران بیاید. مدیران باشگاه پرسپولیس ابتدا این شرط را قبول نکردند اما نتایج ضعیفی که حمید استیلی هر هفته با پرسپولیس کسب می‌کرد و همچنین فشار هواداران برای بازگشت دنیزلی به پرسپولیس باعث شد تا خیلی زود به خواسته این مربی ترک تبار تن بدهند و در طی یک هفته مبلغ درخواستی دنیزلی را به حسابش واریز کنند. برخی از مدیران باشگاه پرسپولیس این تصمیم را ناشیانه خواندند اما این تصمیم بالاخره انجام شد. این مقام مسئول که مخالف واریز شدن نیمی از قرارداد دنیزلی در همان هفته نخست بود چه استدلالی داشت؟ او تاکید می‌کرد که با واریز شدن نیمی از مبلغ قرارداد به حساب دنیزلی آن هم در حالی که وی حتی یک جلسه در تمرین پرسپولیس حاضر نشده است بالطبع انگیزه‌های این مربی را تا حد زیادی از بین خواهد برد چون تنها در طول یک هفته موفق شده نیمی از مبلغ قراردادش را به جیب بزند.

اما حالا شرایط سخت‌تر هم شده است؛ چه باشگاه پرسپولیس چیزی در حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون فقط برای جذب مربی جدیدش هزینه کرد تا در لیگ برتر دوازدهم و از آسیا نیز حذف شود!
آیا دنیزلی به پرسپولیس برمی‌گردد؟ اگر دنیزلی به پرسپولیس برنگردد کدام طرف قرارداد ضرر کرده است؟ پرسپولیس یا دنیزلی؟
وقتی صرفا برای قدرتنمایی و جذب یک نام بزرگ اصول ابتدایی مدیریت نادیده گرفته می‌شود آیا تضمینی وجود دارد که در ادامه راه همه چیز بر وفق مراد پرسپولیس و هوادارانش رقم بخورد؟
این‌ها همه سئوالاتی است که زمان پاسخش را روشن خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391