برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دنیزلی باز هم به تهران نیامد

یکشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۰ — بی باک

مشکل دنیزلی طبق معمول ماه های اخیر بیماری شدید پدر همسرش است که این روزها تقریبا به حالت کما رفته است. مصطفی دنیزلی باری دیگر سفرش به تهران را لغو کرد.

مصطفی دنیزلی و تیم پرسپولیس

به نقل از خبرآنلاین ،مصطفی دنیزلی که قرار بود شنبه شب به تهران بیاید تا صبح یکشنبه اولین جلسه تمرینات تیمش را زیر نظر بگیرد و بعد از آن به دیدار با رویانیان برود تا با او برای ادامه همکاری مذاکره کند ، باری دیگر تماسی با رویانیان داشت و به او اعلام کرد فعلا نمی تواند به تهران برگردد .

مشکل دنیزلی طبق معمول ماه های اخیر بیماری شدید پدر همسرش است که این روزها تقریبا به حالت کما رفته است . پدر همسر دنیزلی که از نمایندگان سرشناس ترک‌ها در مجلس ترکیه است ، چند ماه اخیر را به شدت با بیماری سرطان دست و پنجه نرم کرده و بیماری او تقریبا به شرایطی بحرانی رسیده است و پزشکان چندان امیدی به بهبودی اش ندارند.


دنیزلی که صبح شنبه سرانجام مذاکراتش برای همکاری با بشیکتاش بی نتیجه ماند و همه فکر می کردند با این نتیجه ، او قطعا ترجیح می دهد به تهران برگردد ، به رغم وعده قبلی تصمیم گرفت تا اقلا یک هفته دیرتر برگردد.

تصمیمی که فرصتی مناسب است برای رویانیان ، مدیر باشگاه پرسپولیس که بیش از یک ماه است ، به دنبال جایگزینی مناسب برای مربی گرانقیمت ترک تیمش می گردد. کسی که اگرچه حضورش سبب شد تا پرسپولیس سال قبل از بحران خارج شود اما بعد از چند ماه با دغدغه های فامیلی اش ، دوباره تمرکز روی تیمش نداشت و همه چیز را دوباره به هم ریخت.


دنیزلی دیگر ناجی مورد نظر رویانیان برای تیمش نیست و احتمالا تا عصر روز یکشنبه ، بیانیه ای از سوی رویانیان روی سایت پرسپولیس می‌رود و رسما قطع همکاری با دنیزلی اعلام می شود. برونو متسوی فرانسوی در صورت رخ دادن این اتفاق در کمتر از ۴۸ ساعت برای مذاکرات نهایی با مدیر پرسپولیس به تهران می آید. متسو سابقه مربیگری درخشانی را در آفریقا دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391