برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چه کسی فهرست اخراجی های پرسپولیس را نوشت؛ دایی یا دنیزلی؟

پنجشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۳ — قدس آنلاین

روز سه شنبه لیست اخراجی‌های پرسپولیس یکی از مهم‌ترین خبرهای فوتبال ایران بود و تاکید شده بود که این لیست را مصطفی دنیزلی به باشگاه ارائه کرده است اما نزدیکان دنیزلی این لیست را تایید نمی‌کنند و مدعی شده‌اند دنیزلی لیستی به باشگاه برای فصل بعد نداده است.

تیم پرسپولیس

یکی از نزدیکان دنیزلی به نام (ن -ص) که از بدو ورود وی به ایران یکی از افراد نزدیک به این مربی شناخته می‌شود و معمولا سرمربی ترک تبار پرسپولیس برنامه های خود را با این فرد در میان می‌گذارد، با رد لیست ارائه شده عنوان می‌کند که دنیزلی هیچ لیستی به باشگاه نداده است: "من با دنیزلی در تماس هستم و او چنین لیستی را نداده است!" او بارها این جمله را تکرار کرده است.
نکته مشکوک لیست نیز حضور محمد نصرتی در لیست اخراجی‌های پرسپولیس است زیرا همه در پرسپولیس می‌دانند که نصرتی بازیکن مورد علاقه دنیزلی است و در بین بازیکنان پرسپولیس دنیزلی به پدر نصرتی مشهور است.
حالا کنار گذاشتن نصرتی با آن رابطه خوب و اعتقادی که دنیزلی به این بازیکن دارد کمی تعجب‌برانگیز است. برخی دیگر از نزدیکان دنیزلی این لیست را به علی دایی نسبت داده‌اند چون به غیر از کریمی، تمام مخالفان دایی در لیست اخراجی‌ها هستند. از جمله شیث رضایی، محمد نصرتی و جواد کاظمیان که در این سال‌ها رابطه آنها با دایی به سردی گراییده است.
این ادعایی است که برخی به شدت به آن تاکید دارند و عنوان می‌کنند رد پای دایی در این لیست وجود دارد. هنوز خود دنیزلی واکنشی به لیست نشان نداده است. اما با این وجود محمد رویانیان با رد گمانه زنی‌های صورت گرفته اعلام کرد :«این فهرست ،همان فهرست مورد تائید دنیزلی است.»
محمد رویانیان که پس از سفر به همراه وزیر ورزش با مصطفی دنیزلی ملاقات داشت،با بیان این مطلب می‌گوید دنیزلی به درخواست او در ترکیه مانده است.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره انتشار فهرست بازیکنانی که فصل آینده جایی در پرسپولیس ندارند، اظهار کرد: دنیزلی برای فصل آینده یک فهرست ۱۴ نفری از بازیکنان مورد نظر خود را به باشگاه داده بود و ۱۰ بازیکنی که روز گذشته از طریق سایت باشگاه اعلام شد در پرسپولیس می‌مانند، با تصمیم باشگاه از میان آن تعداد انتخاب شده‌اند.
رویانیان با اشاره به انتظاراتش از بازیکنان جدیدی که به پرسپولیس اضافه می‌شوند گفت: ما برای فصل جدید شرایطی داریم که این شرایط را به همه بازیکنان جدید می‌گویم. همه باید همدلی و انسجام و همبستگی داشته باشند و به هم احترام بگذارند. بازیکنان باید اخلاق اسلامی داشته باشند و برای فصل بعد شخصیت قهرمانی داشته باشند. باید به من قول بدهند که در طول فصل اتحاد خود را حفظ کنند و از نام پرسپولیس دفاع کنند. برای ما بازیکنی که اقتدار و غیرت نداشته باشد به هیچ دردی نمی‌خورد.
رویانیان درباره زمان بازگشت دنیزلی به تهران گفت: تعجب می‌کنم که چطور برخی رسانه‌ها گفته اند دنیزلی ناراحت بوده و به ایران نیامده است. وقتی در ترکیه بودم، با دنیزلی دیدار کردم و خودم به او اصرار کردم که بیشتر در ترکیه بماند، چرا که ما صحبت‌های خود را در آنجا با هم انجام داده بودیم و با توجه به شرایط خانوادگی دنیزلی، من از او خواستم بیشتر در ترکیه بماند که او هم از من خیلی تشکر کرد!
وی همچنین درباره احتمال حضور خلعتبری در پرسپولیس هم گفت: او به ما تعهد داده که در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند و منتظر هستیم وضعیت او مشخص شود. خودم در دوبی شخصا با او صحبت کردم و منتظریم تصمیم خود را بگیرد. ضمن این که با ادینیو و شجاع خلیل زاده هیچ مذاکره‌ای انجام نداده‌ایم.

نصرتی:هنوز معلوم نیست این لیست دنیزلی باشد

محمد نصرتی ،در مورد لیست اخراجی های پرسپولیس گفت: خبر دقیقی ندارم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.وقتی تلفن همراهم را روشن کردم یک پیامک برای من در همین زمینه آمد.اطلاعاتم در همین حد است.
وی در ادامه توضیح داد: هنوز که اتفاقی نیفتاده و چیزی هم معلوم نیست.اصلا از کجا معلوم که این لیست،لیست دنیزلی باشد؟او که در ایران نیست.باید حرف بزنیم و مذاکره کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391