برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال در ۲ فصل گذشته دچار بحران مدیریتى بود

سه‌شنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۰ — تابناک

رسولى نژاد رئیس هیات مدیره روز گذشته از مدیریت امیر رضا واعظى آشتیانى مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تمجید کرد و حالا آشتیانى نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

تیم استقلال

واعظى آشتیانى در این خصوص گفت: من از زمانى که از ورزش و سازمان تربیت بدنى رفتم هیچ ارتباطى با عوامل و مسئولان این حوزه نداشته و ندارم. همیشه معتقد بودم عملکرد افراد در جایگاه مدیریت توسط آیندگان و افکار عمومى قضاوت خواهد شد.

به نوشته ابرار : آقاى رسولى نژاد حتما زمان مدیریت من را دیده که گفته استقلال در آن مقطع اصولى اداره مى شد. قطعا ایشان به این نکته رسیده که مدیریت بنده از اصول و فرمول درستى برخوردار بوده است. قطعا دیگران هم چنین نظرى دارند با این حال من براى کسانى که نقد منصفانه مى کردند احترام زیادى قائلم اما حساب آنهایى که بغض داشتند، جداست.واعظى آشتیانى درخصوص سوالى مبنى بر اینکه به نظر مى رسد این اظهارنظر رسولى نژاد چراغ سبزى براى بازگشت او به استقلال بوده است افزود: مطمئن باشید تا زمانى که خودم تشخیص ندهم براى کار اجرایى به فوتبال برنمى گردم. فعلا به لحاظ اقتصادى شرایط خوبى دارم و در آرامش کارهایم را انجام مى دهم. به نظر من الان مدیران خیلى کمى داریم که به صورت حرفه اى و درست کار کنند و تنها مى توان از علیرضا رحیمى نام برد که با وجود جدایى ۶ بازیکن اصلى اش تیم را در فضایى آرام به موفقیت رساند.

او درخصوص شرایط استقلال تصریح کرد: استقلال در دو فصل گذشته دچار بحران مدیریتى بود. در این ۲ فصل اخیر آرامشى در این باشگاه ندیدیم و همه مشکلات درون ساختارى و سیستمى بود. سرمربى هر لحظه منتظر تعویض بود، بازیکن سالارى و لیدرسالارى هم بیداد مى کرد. استقلال باید با ،۶ ۷ امتیاز فاصله قهرمان لیگ مى شد نه اینکه در رتبه سوم بایستد.واعظى آشتیانى به صحبت هاى فتح الله زاده که گفته بود چک شخصى خود را به بازیکنان داده است هم واکنش نشان داد: ما که به استقلال رفتیم حساب دولتى باز کردیم و براى همه بازیکنان حساب شخصى. هیچ وقت پول به دست بازیکن نمى دادیم یا چک به سرپرست بدهیم و بگوییم آن را نقد و بین بازیکنان تقسیم کند. شنیده ام که فتح الله زاده گفته با ۱۱،۱۰ میلیارد تومان تیم بسته است. احتمالا استقلال مثل دو فصل پیش سپاهان بسته شده بود که سپاهانى‌ها مى گفتند ۱۲ میلیارد هزینه کرده اند اما بعدها صحبت از ۲۰ میلیارد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391