برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پشت پرده استعفای عضو هیات مدیره استقلال

شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۷ — عصر امروز

در جریان جلسه آن روز رسولی نژاد به این مربی می گوید تحت هیچ شرایطی با فتح الله زاده کار نمی کنم و شما هم نگران نباش چون هر بازیکنی که بخواهی جذب می کنیم!

تیم استقلال

به نقل از جهان، جواد زرینچه عضو فوتبالی هیات مدیره استقلال که استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان تقدیم کرده است هنوز دلیل اصلی این اقدامش را رسانه ای نکرده است اما یک منبع آگاه در گفت و گو با جهان پرده از دلایل این استعفا بر داشت.

جواد زرینچه که در آخرین جلسه رسمی هیات مدیره استقلال حضور پررنگی داشت فردای آن روز وقتی متوجه اتفاقاتی زیرپوستی شد قید همکاری با هیات مدیره را زد.

در جلسه مورد نظر که با حضور مظلومی برگزار شد، این مربی برنامه های خود را ارایه می دهد و پس از خروج وی از جلسه، اعضا مقرر می کنند که قرارداد مظلومی برای یک فصل دیگر تمدید شود و حتی اعلام می شود که فردای جلسه این اتفاق محقق می شود اما سه تن از اعضای هیات مدیره همان شب به منزل قلعه نویی می روند و مذاکره نهایی با این مربی برای حضور در کادر فنی استقلال را انجام داده و با وی به توافق می رسند.

زرینچه که فردای جلسه از این اتفاق مطلع می شود تصمیم می گیرد از جمع مدیران استقلال جدا شود و به این برداشت می رسد که کار قلعه نویی از مدتها قبل با استقلالی‌ها تمام شده بوده و رسولی نژاد و دوستانش در جلسه فرمالیته آخر که مظلومی هم در آن حاضر بوده، فقط قصد داشته اند افکار را به سمت دیگری منحرف و مقدمات حضور مخفیانه خود در منزل قلعه نویی و عقد قرارداد با وی را فراهم کنند.

زرینچه اخیرا در یک مصاحبه به این موضوع که مربیگری قلعه نویی از ماهها قبل قطعی شده بوده اشاره کرده اما هنوز نگفته که در جلسه آن روز که مظلومی هم در زمره حاضرینش بود چه گذشته است.

پرویز مظلومی نیز سکوت اختیار کرده اما یکی از نزدیکان وی به خبرنگار ما گفت که در جریان جلسه آن روز رسولی نژاد به این مربی می گوید تحت هیچ شرایطی با فتح الله زاده کار نمی کنم و شما هم نگران نباش چون هر بازیکنی که بخواهی جذب می کنیم!

مشخص می شود که تصمیمات اخیر نمایندگان وزارت ورزش و جوانان در باشگاه استقلال ،همچون دیگر تصمیمات این وزارتخانه نظیر برکناری روسای فدراسیون‌ها ابهام آلود بوده و سیاسی کارانه بودن دارد و کلی حرف و حدیث به دنبال خود دارد لذا اگر یکی مثل زرینچه که فوتبالی است و این سیاسی بازی‌ها را بلد نیست استعفا می‌کند و عطای کار در استقلال را به لقایش می بخشد چندان عجیب نیست.

مسلما طی روزهای آینده و با شکسته شدن سکوت مظلومی ابعاد تازه ای از اتفاقات پشت پرده هیات مدیره استقلال فاش می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391