برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده تا ارائه گزارش ابقا شد

پنجشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۰ — تابناک

وزیر ورزش و جوانان خواسته تا زمان ارائه گزارش کمیته ارزیابى از وضعیت مالى باشگاه استقلال فتح الله زاده به کار خود ادامه دهد.

علی فتح الله زاده و تیم استقلال

محمد عباسى وزیر ورزش و جوانان گره کور باشگاه استقلال را باز کرد. در شرایطى که همه منتظر بودند تا هیأت مدیره باشگاه استقلال از بین امیدوار رضایى، على فتح الله زاده و احمد شهریارى یک نفر را به عنوان مدیرعامل استقلال معرفى کند و پیش بینى‌ها بر این بود که هیأت مدیره راى به ماندن فتح الله زاده نمى دهند دیروز خبر رسید که فتح الله زاده و رسولى نژاد در دفتر رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال جلسه اى را برگزار کردند.

به نوشته ابرار : به نظر مى رسید که این جلسه براى بقاى فتح الله زاده در سمت خود و رفع سوءتفاهمات برگزار شده و حضور امیر قلعه نویى به عنوان سرمربى آینده استقلال هم بر همین اساس است اما اصل قضیه بر این است که عباسى وزیر ورزش به هیأت مدیره استقلال اعلام کرده تا زمانى که نتیجه کمیته ارزیابى وزارت ورزش از وضعیت مالى باشگاه استقلال مشخص نشود هیأت مدیره نباید مدیرعامل را مشخص کند و طبق قانون فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل باید به کار خود ادامه دهد و باشگاه استقلال تا زمان مشخص شدن نتیجه کمیته ارزیابى نباید از امور روزمره به خصوص در فصل نقل و انتقالات غافل شود. جلسه دیروز بین فتح الله زاده و رسولى نژاد نیز بر همین اساس تشکیل شد و به صورت قانونى که فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل آبى‌ها در آن شرکت کرد، حکم سرمربیگرى امیر قلعه نویى زده شد.بنابراین طبق آخرین تصمیمات اتخاذ شده فتح الله زاده تا ارائه گزارش کمیته ارزیابى به وزارت ورزش به کار خود ادامه مى دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391