برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرنوشت تیمداری گسترش فولاد تبریز در گرو تصمیمات فدراسیون فوتبال

سه‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۸ — برنا

پرونده شکایت باشگاه گسترش فولاد تبریز پس از بررسی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال وارد مرحله سرنوشت سازی جهت تصمیم گیری و اعلام رای نهایی شده است.

ظاهرا تکمیل مدارک پرونده مفتوحه گسترش فولاد تبریز در کمیته استیناف باعث رفع تردیدها و جمع بندی اعضای این کمیته برای صدور رای نهائی شده است. لذا احتمال دارد ظرف روزهای آینده، شاهد اعلام نظر فدراسیون فوتبال در ارتباط با تصمیم گیری پرونده شکایت باشگاه گسترش فولاد تبریز در خصوص تخلفات محرز تیم فوتبال نساجی مازندران باشیم.

تصمیمی که از جانب متولیان فوتبال کشور در این راستا اتخاذ خواهد شد، برای تداوم تیمداری گسترش فولاد تبریز در فوتبال و استمرار سرمایه گذاری این باشگاه خصوصی در صحنه ورزش، یقینا مهم و سرنوشت ساز خواهد بود.

باشگاه گسترش فولاد تبریز علاقمند است جریان حمایت از باشگاه های خصوصی صرفا در واژه و کلام، خلاصه نشود و انتظار دارد بر اساس منشور جهانی فوتبال، جوانمردی، عدالت و قوانین جاری این رشته ورزشی، حاکم بر نتایج مسابقات رسمی باشد.

این باشگاه که سابقه احراز عنوان نایب قهرمانی جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران را نیز در کارنامه حیات کوتاه مدت خود دارد، علاوه بر فوتبال در چندین رشته دیگر ورزشی سرمایه گذاری کلانی ترتیب داده، لیکن عدم رسیدگی به شکایت قانونی این تیم طی دو فصل گذشته موجب ایجاد فضایی برای تجدید نظر کلی این مجموعه ورزشی جهت ادامه سرمایه گذاری شده که در صورت عدم توجه و حمایت فدراسیون فوتبال به حقوق این باشگاه در این مقطع زمانی، ممکن است به کنارکشیدن گسترش فولاد تبریز از فعالیت در کلیه رده های سنی فوتبال بیانجامد.

باشگاه گسترش فولاد تبریز بر اساس مدارک و مستندات قانونی، بر این باور است که استحقاق دریافت سهمیه حضور در لیگ برتر فوتبال ایران را دارد و برای تامین و اجرای عدالت در این زمینه، دو فصل فوتبال را به صبوری و انتظار سپری کرده و طی این مدت نیز برای فوتبال در کلیه رده های تیمی و سنی، هزینه نموده اما دیگر زمان اعلام رای نهائی فدراسیون فوتبال فرا رسیده و بایستی تکلیف پرونده شکایت این باشگاه از تیم فوتبال نساجی مازندران مشخص و با حقانیت گسترش فولاد تبریزمختومه شود.

از طرفی تیم تازه صعود کرده گهر زاگرس به لیگ برتر، پیش شرط‌ها و امکانات کافی و لازم را برای حضور در این سطح از فوتبال باشگاهی ندارد. لذا فدراسیون فوتبال برای اجرای قانون و اعاده حق گسترش فولاد تبریز، بهترین فرصت زمانی موجود را پیش روی خود دارد تا هم خللی در آغاز فصل آینده رقابت های لیگ برتر بوجود نیامده و هم اینکه با ورود گسترش فولاد تبریز به جمع برترین های فوتبال ایران، پرونده مفتوحه این باشگاه نیز بطور عملی و قانونی ختم به خیر شود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391