برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فونیکه سی: هنوز با تیم عجمان امارات قراردادی نبسته ام

دوشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۰ — ایرنا

مهاجم اهل مالی تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص موضوع پیوستنش به تیم عجمان امارات گفت: این تیم اماراتی به من پیشنهاد داده اما هنوز قراردادی با این تیم منعقد نکرده ام.

'فونیکه سی' روز دوشنبه در گفت و گوافزود: از چهار تا پنج تیم ایرانی و همچنین چند باشگاه اماراتی برای فصل بعد پیشنهاد دارم اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام.

وی اظهار داشت:با تیم عجمان امارات قرارداد نبسته ام و تنها با آنها مذاکره کرده ام.

مهاجم نفت آبادان گفت: هر تیمی که از نظر مالی بهترین پیشنهاد را به من بدهد به آن پیشنهاد جواب مثبت می دهم زیرا هدف بازیکنان خارجی از آمدن به آسیا برخورداری از شرایط مالی بهتر است.

فونیکه سی در خصوص مذاکره اش با تیم پرسپولیس تهران اظهار داشت: مدیران این باشگاه پیشنهاداتی به مدیر برنامه هایم داده اند اما روز پنجشنبه هفته جاری مذاکره نهایی را با آنها خواهم داشت.

فونیکه‌سی در فصل گذشته لیگ برتر ۲۰گل برای نفت آبادان به ثمر رساند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391