برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۲۰ میلیون تومان،هزینه استقبال از قلعه نویی

سه‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۹ — گل

رفقای قلعه‌نویی با خرید لباس‌هایی متحدالشکل و نصب بنرهای گوناگون در کمپ ورزشی استقلال سعی کردند بیشتر از هر زمان دیگری ارادت خود را به ژنرالشان نشان دهند

امیر قلعه‌نوعی و تیم استقلال

نخستین حضور امیر قلعه‌نویی همانطور که قابل پیش‌بینی بود بسیار پر سر و صدا و پرحاشیه از آب درآمد.

مثل همیشه هواداران امیر قلعه‌نویی که از قشر خاصی هستند او را در نخستین تمرین استقلال تنها نگذاشتند تا امیر احساس غریبی نکند. یکسری از دوستان یا بهتر است بگوییم شرکای امیر قلعه‌نویی هم سنگ تمام گذاشتند و مبالغ قابل توجهی را برای ژنرال محبوبشان خرج کردند.ایران ورزشی در این خصوص می نویسد که قبل از ورود امیر قلعه‌نویی به محل تمرین ۳ یا ۴ رأس گوساله و ۳ رأس گوسفند زیر پای امیر قلعه‌نویی قربانی شد.

رفقای قلعه‌نویی با خرید لباس‌هایی متحدالشکل و نصب بنرهای گوناگون در کمپ ورزشی استقلال سعی کردند بیشتر از هر زمان دیگری ارادت خود را به ژنرالشان نشان دهند. گفته می‌شود رقمی در حدود ۲۰ میلیون تومان صرف استقبال از قلعه‌نویی شده است. با یک حساب سرانگشتی به راحتی می‌توان صرف ۲۰ میلیون تومان برای استقبال از امیر قلعه‌نویی را تایید کرد. قیمت خرید ۳، ۴ رأس گوساله و ۳ رأس گوسفند چقدر می‌شود؟! تهیه پیراهن برای ۶۰۰-۵۰۰ نفر چقدر هزینه دربر خواهد داشت؟ هزینه بنرها را هم در ذهن تجسم کنید تا به صحت ادعای راوی این خبر پی ببرید! بله، رقمی در حدود ۲۰ میلیون تومان که یک ریخت و پاش اساسی به حساب می‌آید صرف استقبال از امیر قلعه‌نویی شده است.

البته این همه هزینه بیهوده که معلوم نیست با چه اهدافی پول‌ها دور ریخته می‌شود نیز سبب نشد تا مخالفان امیر قلعه‌نویی به گروه موافقان او ملحق شوند. عده‌ای از دوستداران ناصر حجازی و هواداران پرویز مظلومی در این تمرین حضور مستمری داشتند و دقایقی نیز با رفقای قلعه‌نویی به دعوا و درگیری پرداختند تا مشخص شود امیر قلعه‌نویی با وجود سروصدایی که در نخستین روز تمرین استقلال به خاطر بازگشتش به وجود آمد مخالفان کمی در استقلال ندارد. شاید قلعه‌نویی و دوستانش طی فصل باز هم مجبور شوند از این دست خرج‌ها انجام دهند تا شاید آن مخالفانی که منتظر باختشان نشسته‌اند را به گروه موافقان خود ملحق کنند.

ای کاش امیر قلعه‌نویی از دوستانش می‌خواست از این همه تجمل و ریخت و پاش در نخستین روز تمرینش خودداری کنند تا آغاز تمرین‌های استقلال خیلی ساده و البته حرفه‌ای برگزار شود. در کدامیک از تیم‌های بزرگ دنیا چنین برخوردی با مربیان می‌شود و هنگام ورودشان به محل تمرین گاو و گوسفند قربانی می‌شود؟! آیا بهتر نیست حمایت از مربیان فوتبال ایران به‌خصوص قلعه‌نویی که همیشه از اینگونه برخوردها لذت می‌برد به شکل قابل قبول‌تری برگزار شود تا شاهد صحنه‌هایی که یکشنبه عصر در تمرین دیدیم نباشیم؟! امیر قلعه‌نویی که خود را یک مربی معرفتی می‌داند آیا نباید مانع از اسراف شود؟! در سال‌هایی که بزرگان دایم سفارش می‌کنند که نباید پول‌ها اسراف شود دیدن این صحنه‌ها آن‌هم از سوی دوستان و رفقای کسی که خود را پیشقراول رعایت اصول میان مربیان فوتبال کشورمان می‌داند، غیرقابل هضم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391