برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: رعایت نکردن سقف قرارداد تقصیر مدیران باشگاه‌هاست

سه‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۲ — برنا

رییس فدراسیون فوتبال گفت: اگر در سقف قرارداد تخلفاتی اتفاق می افتد، در مرحله اول تقصیر آن بر گردن برخی مدیران باشگاههاست که در این باره با یکدیگر رقابت غیرحرفه ای دارند.

علی کفاشیان

کفاشیان درباره سقف قرارداد گفت: فدراسیون فوتبال بر اساس بحث های کارشناسی سقف قرار داد را تعیین کرده و هر کس سقف قرارداد را رعایت نکند در هر مقامی چه مدیر و چه بازیکن متخلف است. البته در این باره ما اخباری را می شنویم که از سقف رد شده اند، اما برای اثبات آن و ورود فدراسیون فوتبال باید مدارک کافی وجود داشته باشد.

رئیس فدراسیون ادامه داد: به نظر من اگر در سقف قرارداد تخلفاتی اتفاق می افتد در مرحله اول تقصیر آن بر گردن برخی مدیران باشگاههاست که در این باره با یکدیگر رقابت غیرحرفه ای دارند. فدراسیون فوتبال قانون گذاشته و این قانون به نفع باشگاههاست که هزینه هایشان سنگین نشود. قانون سقف قرارداد برای کنترل قیمت بازیکنان گذاشته شده و همه موظف به رعایت آن هستند و همانطور که گفتم اگر مدرکی در اختیار ما قرار بگیرد مطمئنا برخورد می کنیم. همانطور که قبلا هم گفته ام عبور از سقف قرارداد مثل تخلفات رانندگی است و مثال چراغ قرمز را آوردم که اگر کسی از چراغ زرد شود و پلیس در محل تخلف باشد راننده خاطی جریمه می شود. باید در این باره مدرک به دست ما برسد تابتوانیم قانون را به اجرا دربیاوریم.

کفاشیان در پایان درباره بازی ایران و قطر گفت: امیدوارم امروز طرفداران فوتبال ورزشگاه را پر کنند تا تیم ملی در ورزشگاه آزادی بتواند حریفش را شکست دهد. من خودم هم به ورزشگاه می روم و دوشادوش مردم برای پیروزی تیم ملی شور و شوق دارم. امیدوارم تیم ملی امروز برنده دیدار با قطر باشد تا دل مردم ایران شاد شود و گام مهمی برای صعود به جام جهانی برداشته شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391