برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه نقدی تراکتورسازی، ذوب آهن، استقلال و نفت آبادان

دوشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۵ — فارس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره تخلفات تماشاگران، طلب‌های مالی بازیکنان و تاخیر ورود تیم‌ها به زمین آرایی صادر کرد.

تیم تراکتورسازی تبریز

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رای کمیته انضباطی در خصوص تخلف تماشاگران تراکتورسازی در دیدار مقابل ملوان انزلی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت از هفته ۳۴ صادر شد و بر اساس گزارش ناظر بازی، طرفداران تیم تراکتورسازی بارها مباردت به پرتاب نارنجک کردند و علیه داور هم شعارهایی سر دادند که به خاطر سابقه قبلی، تراکتورسازی تبریز مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه می شود. این رای قابل تجدید نظر در کمیته محترم استیناف خواهد بود.

جریمه ۶ میلیونی ذوب آهن

تیم ذوب آهن اصفهان به خاطر تاخیر در ورود به زمین در نیمه دوم دیدار مقابل مس کرمان در تاریخ ۲۲ اردیبهشت در هفته ۳۴ لیگ برتر بر اساس گزارش ناظر بازی، به پرداخت مبلغ ۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. این جریمه قطعی و غیر قابل تغییر است.

جریمه دو باشگاه استقلال و صنعت نفت آبادان

بر اساس گزارش داور و ناظر بازی در دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال که ۱۷ اردیبهشت در آبادان که از سری رقابت های هفته ۳۴ لیگ برتر برگزار می شد، استقلال و نفت آبادان به ترتیب با سه دقیقه و یک دقیقه تاخیر وارد زمین بازی و تماشاگران تیم نفت نسبت به داور بازی مرتکب تخلفاتی شدند. بر همین اساس باشگاه استقلال به خاطر تاخیر در ورود به زمین به پرداخت مبلغ ۹ میلیون ریال جریمه نقدی و باشگاه نفت آبادان به پرداخت مبلغ ۳ میلیون ریال جریمه نقدی به خاطر تاخیر در ورود و ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی تخلفات تماشاگران محکوم شد. رای صادره قطعی و غیرقابل تغییر است.

سایپا باید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروزانی بپردازد

بر اساس شکایت غلامرضا فروزانی مربی اسبق تیم سایپا از این باشگاه و اینکه او ادعا کرده در فصول ۸۴-۸۵، ۸۵-۸۶ و ۸۶-۸۷ در این باشگاه فعالیت داشته و این باشگاه باید ۱۰ میلیون و هشتصد هزار تومان از مطالبات وی را پرداخت نکرده است، کمیته انضباطی با بررسی پرونده و اسناد و مدارک و جلسه رسیدگی با حضور نماینده باشگاه، باشگاه سایپا را به پرداخت مبلغ ده میلیون و هشتصد هزارتومان محکوم کرد. رای صادره قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

راه آهن باید ۱۰۵ میلیون به متوسل زاده بپردازد

بر اساس شکایت امین متوسل زاده بازیکن سابق تیم راه آهن مبنی بر اینکه از باشگاه راه آهن طلب داشته و این باشگاه از پرداخت طلب این بازیکن خودداری می‌کند ،کمیته انضباطی با بررسی پرونده و اسناد و مدارک و جلسه رسیدگی با حضور نماینده باشگاه، باشگاه راه آهن را به پرداخت مبلغ صد و پنج میلیون تومان پس از وضع کسورات قانونی در حق امین متوسل زاده به انضمام هزینه رسیدگی به میزان ۴۵۰۰۰۰۰ ریال و حق الوکاله وکیل طبق تعرفه قانونی به مقدار ۴۳۵۰۰۰۰۰ ریال محکوم کرد. رای صادره پس از یک هفته قابل تجدید نظر در کمیته استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391