برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشکیل کمیته شناسایی فساد در ورزش

سه‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۴ — جام جم

وزیر ورزش و جوانان گفت: کمیته‌ای برای شناسایی لایه‌های فساد در ورزش کشور تشکیل شده تا بدون تنش و هیاهو موارد را بررسی و به مراجع قضایی معرفی کند.

محمد عباسی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت تصریح کرد: این کمیته کار خود را آغاز کرده و در بخشهایی از فدراسیون فوتبال اقداماتی را انجام داده که تاکنون به اعلام برخی اسامی منجر شده است.

وی با اشاره به حسن‌های زیاد جامعه ورزشی کشور، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه کلیت جامعه ورزشی کشور از نظر فساد اخلاقی و مالی سالم است اما در برخی رشته‌ها مواردی مشاهده می‌شود که سعی شده بررسی آنها به خاطر اینکه به کلیت تعمیم داده نشود بدون هیاهو و تنش انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در کشور جوانان پاک زیادی خصوصا در عرصه ورزش وجود دارند که این کشور به آنان می‌‌بالد اما با توجه به حمله دشمنان در جنگ نرم که بیشتر متوجه جوانان است ممکن است لغزشهایی هم دیده شود و بسترهای فسادی هم در برخی رشته‌های پرطرفدار فراهم شود که باید بدون هیاهو آنان را شناسایی کرده و از جامعه ورزشی کشورمان پاک کنیم و این کار در حال انجام است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391