برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کرانچار شنبه هفته آینده به اصفهان خواهد آمد

پنجشنبه، ۲۵ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۴ — ایمنا

زلاتکو کرانچار شنبه هفته آینده به اصفهان خواهد آمد ضمن اینکه کربکندی بالاخره پس از چند هفته دستیار خود را در لیگ دوازدهم شناخت.

یکی از مهمترین مقاطع هر فصل فوتبالی به دوران آماده سازی پیش فصل بازمی گردد زمانی که بازیکنان به انجام تمرینات سنگین بدنسازی و به تدریج انجام برنامه های تاکتیکی آمادگی خود را برای لیگی که بایستی آن را تجربه نمایند به حداکثر می رسانند.
بایستی در همین جا به این نکته اشاره کرد که همواره یکی از دلایل عملکرد ضعیف تیمهای ایرانی به دیر آغاز شدن تمرینات گروهی و عدم آمادگی کامل برای شروع لیگ برتر باز می گردد حال آنکه تجربه نشان داده است همواره در لیگ برتر ایران تیمها و مربیانی موفق هستند که از فصل بدنسازی و تمرینات پیش از فصل بهترین بهره برداری را انجام می دهند.
سپاهان در طی سالهای اخیر همواره تمریناتش را پیش از سایر تیمها آغاز نموده است و امیر قلعه نویی سرمربی موفق سالهای اخیر فوتبال کشورمان در تمامی سالهای اخیر به انجام تمرینات سخت بدنسازی شهره بوده است.
آنچه مشخص است در آستانه فصل بسیار حساسی که در مقابل کرانچار و کربکندی به عنوان مربیان دو تیم اصفهانی قرار دارد و با توجه به رقابت بسیار حساسی که در فصل آتی بایستی با استقلال و پرسپولیس تجربه کنند می طلبد که سپاهان و ذوب آهن آمادگی تیمهای خود را به عنوان فلسفه اصلی موفقیت تضمین کنند.
کرانچار شنبه به اصفهان می آید و خوشبختانه دستیار کربکندی هم مشخص شد تا این دو مربی بتوانند استارت تمرینات خود را بزنند. آنها نباید فرصت طلایی تمرینات پیش از فصل را از دست بدهند و مطئمناً هر نتیجه ای که بخواهد برای سپاهان و ذوب آهن در فصل آتی رقم بخورد متاثر از این تمرینات است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391