برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرروستا: دنبال محروم کردن بائو نیستم، از تصمیم کمیته اخلاق فدراسیون بی خبرم

شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۵ — پانا

سرمربی فصل پیش شهرداری تبریز گفت: اصلا از بائو شکایت نکردم و دنبال محرومیت او هم نیستم تا خدایی ناکرده ضرر کند.

علی اصغر مدیرروستا

اصغر مدیرروستا اظهار داشت: هیچ پیشنهادی از لیگ برتر ندارم ولی ۲ پیشنهاد از لیگ یک بود که آنها را قبول نکردم چون دوست ندارم در لیگ پائین تر مربیگری کنم ضمن این که شرایط کاری ام طوری بود که نمی توانستم پاسخ دهم.

وی در خصوص شکایت از میثم بائو افزود: هیچ شکایتی از بائو نکردم. خودش از من شکایت کرده بود که من هم به کمیته انضباطی رفتم و لایحه ای نوشتم. او هم با وکیلش آمد و لایحه نوشت. حالا قرار شده کمیته انضباطی با بررسی دلایل و لایحه های دو طرف رای صادر کند.

سرمربی فصل پیش شهرداری تبریز تصریح کرد: چند روز قبل کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با من تماس گرفت تا در خصوص برخی مسائل توضیح بدهم. مثل این که یک سری از فیلم بازی های شهرداری تبریز را می خواهند بررسی کنند. من هم در این جلسه صحبت هایم را کردم و نمی دانم تصمیم آنها چیست.

مدیرروستا در پاسخ به این سئوال که آیا اگر این موضوع اثبات شود که بائو از عمد خود را مقابل تراکتور ۳ اخطاره کرده، محروم می شود؟ گفت: من دنبال محرومیتم بائو نیستم و خدای ناکرده نمی خواهم او ضرر کند. بالاخره این نظر کمیته اخلاق و کمیته انضباطی است. منظورم شخص خاصی نیست.معتقدم اگر قرار است کاری انجام دهیم باید یک جایی این موضوعات ریشه کن شود.

وی در خصوص صحبت های بائو که گفته بود مدیرروستا باید دانش فنی اش را بالا ببرد، تاکید کرد: او نظرش را گفته و این موضوعی نیست که قابل پیگیری باشد. باید خودش جوابگو باشد ولی چشم من هم می روم دانش فنی ام را بالا می برم. بالاخره همه چیز دانش فنی نیست. بازیکن هم باید در زمین موقعیت‌ها را گل بزند. اگر فقط در ۲ بازی آن موقعیت های ما گل می شد، همه چیز درست می‌شد و شهرداری می ماند.

مدیرروستا گفت: او که صحبت دانش فنی می‌کند و گفته من دانش فنی خود را بالا ببرم، وقتی من به شهرداری آمدم در مصاحبه ای گفته بود که مثل مدیرروستا مربی بادانش و فنی بالا ندیدم و با چنین مربی کار نکرده بودم. حالا من نه این حرفش را مورد قضاوت قرار می دهم و نه آن حرفی که گفته دانش فنی ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391