برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی: آتش به خرمن فوتبال شیراز زدند

شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۰ — ایمنا

بازیکن اسبق برق شیراز و سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی که با این تیم بازیکنان زیادی رابه فوتبال ایران معرفی کرد حالا از وضعیت فوتبال این شهر دلش گرفته و با بغض صحبت می کند!

غلامحسین  پیروانی

غلامحسین پیروانی به ایمنا می گوید: من نمی دانم آقایان از فوتبال شیراز چه می خواهند؟ فوتبال شیراز را نابود کردند و هنوز هم دست بردار نیستند. با این صحبت به یکباره به فکر نام سرهنگ جعفری فجرشهید سپاسی می افتیم، اما پیروانی ادامه می دهد: نه آقا سرهنگ را چکار دارید! اگر برخی از افراد امثال جعفری‌ها نبودند الان که دیگر نامی از فوتبال شیراز باقی نمانده بود! پیروانی می گوید: نه اینکه آدمی باشم که روی زمین بمانم و به خاطراین مسائل این حرف‌ها را بزنم، نه! دلم برای فوتبال شهرم می سوزد که روزی بهترین فوتبال ایران را داشت، به یاد فوتبال لیگ قدس می افتم که هیچ تیمی درشیراز جان سالم به درنمی برد دلم به حال روزهای اوج برق شیرازمی افتد که یقه بزرگان فوتبال ایران را درهمین حافظیه می گرفت.
پیروانی که دل پردردی دارد، ادامه می دهد: ببینید برق را نابود کردند به صورتی که دیگر نامی از این تیم نیست، حالا هم آمده اند سراغ تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و می خواهند این تیم راهم نابودکنند! این تیم پول می خواهد و دیگرسپاه و بسیج نمی توانند جوابگوی هزینه های بالای آن باشند. بایستی یکی پیدا شود وآستین همت بالا بزند واین تیم راساپورت کند،حالا یا آن را بخرد و یا کمک مالی کند.
وی می گوید: درشهر شیراز و استان فارس آدم های متمول فراوانی وجود دارد اما هیچکدام شان ورزشی نیستند و همه اش به دنبال ساخت وسازهستند. آتشی که به خرمن فوتبال شیراز انداخته اند را اگرخاموش اش نکنند، حالا حالا‌ها خواهدسوخت.
پیروانی ادامه می دهد: من خودم از دو سه باشگاه لیگ برتری پیشنهاد همکاری داشتم اما دلم نیامد که بروم و کارکنم. وقتی می بینی فوتبال شهرت را نابود کرده اند، دیگردلت به کارنمی رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391