برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرشاد پیوس: علی دایی بهتر از متسو است، رویانیان پول بیت المال را هدر می دهد

سه‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۶ — پانا

پیشکسوت پرسپولیس گفت: شاید چون علی دایی مثل متسو چشم آبی نیست، به عنوان سرمربی انتخاب نمی شود و گرنه کارنامه این مربی فرانسوی کجا خوب بوده که می خواهد تیم بزرگی مثل پرسپولیس را هدایت کند؟

فرشاد پیوس در خصوص عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات لیگ دوازدهم اظهار داشت: عملکرد پرسپولیس عالی بود و در تاریخ این باشگاه سابقه نداشته این قدر بازیکن خوب تیم جذب کند با این حال فکر می کنم در پست هافبک دفاعی و نفوذی باید بازیکن بگیرند و فکر مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها را بکنند.

وی افزود: این پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است. اگر این تیم نتواند قهرمان شود، عجیب است چون با این همه هزینه و پولهایی که خرج شده چیزی جز قهرمانی انتظار نمی رود. این تیم نه تنها در ایران بلکه در آسیا هم قوی ترین تیم شده. کار خوبی که رویانیان انجام داده این است که قراردادها ۲ ساله است.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: وقتی این پرسپولیس را می بینم به یاد تیم دهه ۶۰ می افتم که بازیکنان سرشناس زیادی داشت ولی کسی مثل پروین بالا سر این تیم بود و بازیکنان را مدیریت می کرد. الان دغدغه اصلی من این است که مدیریت کردن این همه ستاره سخت است و هنر می خواهد. بالاخره هرکدام از بازیکنان ادعای بهترین بودن دارند و کار کردن و جمع و جور کردن آنها دشوار است.

پیوس با انتقاد از انتخاب احتمالی متسو به عنوان سرمربی گفت: آنجا که باید از رویانیان حمایت می کردم و کار خوبش را می دیدم، دیدم و تعریف کردم ولی اینجا هم چون در بخش سرمربی ضعیف عمل کرده، ضعفش را می گویم و انتقاد می کنم. فقط بازیکن گرفتن ضامن قهرمانی نیست. هر مربی ابزار کار خودش را می خواهد. به نظرم رویانیان از دنیزلی رودست خورد. همان موقع گفتم نباید دنیزلی را بیاورند و آقایان تازه به حرفم رسیدند.

وی تاکید کرد: متاسفانه رویانیان پول بیت المال را الکی هدر داد. می توانست پولی که به دنیزلی می دهد را صرف امور تیم های پایه کند و بازیکن سازی را رواج دهد. ۲ میلیارد تومان برای یک نیم فصل پول کمی نیست. وقتی کسی مشاوران خوبی نداشته باشد و بی برنامه مربی مثل دنیزلی را بیاورد یعنی این که در مدیریتش بی ثبات است.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: متسو هر جا رفته اخراج شده و هیچ نتیجه قابل وصفی هم نگرفته. او فقط در کشورهای حوزه خلیج فارس بوده که فوتبالشان ماشینی است و اصلا هم تیم های تحت هدایت این مربی خوب فوتبال بازی نمی کردند. به نظرم فوتبال ایران چون فوتبالی تهاجمی و هیجانی را می پسندد این مربی هم با تفکر دفاعی اش به درد پرسپولیس نمی خورد. به نظرم باید در این مدت که فقط یک ماه تا آغاز لیگ مانده، مربی ایرانی برای تیم انتخاب کنند.


پیوس در خصوص این سوال که کدام مربی ایرانی می تواند هدایت پرسپولیس را عهده دار شود؟ گفت: علی دایی بهتر از متسو است. این مربی حداقل ۲ قهرمانی برای پرسپولیس آورده و مردم او را می شناسند و دوستش دارند. او جنس تیم را می شناسد. دایی شاید چون مثل متسو چشم آبی نیست، او را به عنوان سرمربی انتخاب نمی کنند. باید مربی مثل دایی بالا سر این بازیکنان باشد تا مدیریتشان کند. این تیم مربی کاربلد می خواهد. از الان دارم می گویم که پول مفت به متسو ندهیم چون اگر نتیجه نگیرد نهایتا می گوید که تیم را خودش نبسته. آقای رویانیان بازهم به حرف ما پیشکسوتان گوش نده و برو مربیانی امثال دنیزلی و متسو بیاور. دیدید آنچه درباره دنیزلی گفتیم درست از آب درآمد و این مربی فقط پول بیت المال را گرفت و رفت بی آنکه مشکلی را حل کند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391