برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: به دنبال بمب ترکاندن نیستیم، می‌خواهیم یک تیم قوی بسازیم

شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۲ — برنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: جذب چند بازیکن جدید برای بمب تراکاندن نیست، بلکه برای ساختن یک تیم فوتبال قوی است.

محمد رویانیان و تیم پرسپولیس

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با بیان اینکه کری خواندن و استفاده از الفاظی مانند بمب ترکاندن در شأن مطبوعات و رسانه‌ها نیست گفت: به خدا قسم این حرف‌ها و صحبت‌ها باعث ضربه به جوانان می شود و اثرات منفی آن به مراتب بیشتر از خبرهای دیگر است.


به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان گفت: ما به دنبال یک گفتمان جدید در فوتبال هستیم و بر همین اساس پیش از این نیز تاکید کردم که در کری خواندنی‌ها استفاده از الفاظی مثل بمب و موشک باعث تخریب روحیه می شود و نباید از این الفاظ استفاده کرد و حتی خودم نیز به خاطر اینکه در گذشته از چنین عباراتی استفاده کرده بودم، از مردم و رسانه‌ها عذرخواهی کردم.

وی ادامه داد: بعضی رسانه‌ها با استفاده از چنین کلماتی، هم مدیران باشگاه و هم هواداران را آزرده می کنند. آیا می ارزد که با توجه به این موارد، چنین عباراتی تیتر یک روزنامه‌ها شود بیان چنین کلماتی باعث تخریب روحی و روانی تیم می شود.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه افزود: استفاده از چنین الفاظی باعث تخریب مدیران مسلمان، پر تلاش و ارزشمند باشگاه‌ها شود. به عنوان مثال تیمی مثل استقلال با توجه به خریدهایی که در فصل های گذشته داشته است، چه چیزی کم دارد که بخواهد به کم کاری و عدم ترکاندن بمب در نقل و انتقالات متهم شود؟ پرسپولیس هم اگر چند بازیکن فوتبال را به خدمت گرفته است برای بمب ترکاندن نیست، بلکه برای ساختن یک تیم فوتبال قوی است.

محمد رویانیان در پایان ادامه داد: من امیدوارم روزنامه‌ها و باشگاه پرسپولیس با همراهی با هم کمک کنند که ادبیات جدیدی وارد فوتبال ایران شود. به خدا قسم این حرف‌ها به جوانان ضربه وارد می‌کند و خواهش می کنم از اینگونه کلمات استفاده نشود، چون اثرات منفی آن به مراتب بیشتر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391