برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: دنیزلی خیلی مرد بود، می خواهیم با متسو تمام کنیم

سه‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۱ — عصر ایران

ما تا آخرین لحظه برای آقا مصطفی صبر کردیم اما قسمت نبود که امسال با ایشان همکاری کنیم. آقای متسو در تهران هستند و من می‌خواهم کار را با ایشان تمام کنم. البته ما همچنان یکی دو گزینه دیگر هم داریم...

مصطفی دنیزلی

مدیرعامل پرسپولیس بالاخره اخباری را که این روزها از پشت پرده تحولات نیمکت مربیگری این تیم به گوش می رسید، تایید کرد. سردار رویانیان از قطع همکاری سرخپوشان با مصطفی دنیزلی و آغاز مذاکره با برونو متسو خبر داد و البته در ادامه مژده تمدید قرار داد علی کریمی را هم به هواداران داد.

رویانیان درباره گزینه مورد نظر برای مربیگری این فصل پرسپولیس گفت: "آقای متسو در تهران هستند و من می‌خواهم کار را با ایشان تمام کنم. البته ما همچنان یکی دو گزینه دیگر هم داریم که اگر توافق سر نگرفت به سرعت آنها را جایگزین کنیم اما گزینه اصلی ما برونو متسو است"


او درباره قطع همکاری با دنیزلی هم می‌گوید:" ما تا آخرین لحظه برای آقا مصطفی صبر کردیم اما قسمت نبود که امسال با ایشان همکاری کنیم. او مشکلاتی داشت و نتوانست آنها را حل کند اما یک چیز را بگویم که بدانید؛ دنیزلی خیلی مرد است و من یک روز درباره مردانگی‌هایی که او در پرسپولیس انجام داده صحبت خواهم کرد"

آقای مدیرعامل همچنین خبر تمدید قرار داد کاپیتان محبوب سرخپوشان را هم اینگونه می دهد: "با علی صحبت‌های خیلی خوبی داشتم و او پرانگیزه‌تر از همیشه در پرسپولیس خواهد بود. همانطور که من گفتم او فرزند پرسپولیس است و نمی‌شد او را در تیم دیگری تصور کرد حالا هم خوشحالم که او در جمع خود داریم."

حالا باید منتظر ماند ودید مجموعه ستارگان فوتبال ایران با مربیگری برونو متسو – والبته شاید هم علی دایی- چه عملکردی در فصل آتی لیگ خواهند داشت. مجموعه ای که هماهنگ کردن آن‌ها کار آسانی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391