برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:در بحث تیم‌های پایه زیر صفر هستیم، به جای حرف زدن از آب‌معدنی برنامه بدهید

یکشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۹ — فارس

مدیرعامل پرسپولیس با انتقاد از شرایط تیم‌های پایه این باشگاه گفت: در بحث‌ تیم‌های پایه ضعیف و زیر صفر هستیم.

محمد رویانیان

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در جلسه با مدیران و مربیان تیم های پایه با انتقاد شدید از وضعیت موجود گفت: متاسفانه در بحث تیم های پایه زیر صفر هستیم و باید به طور جدی در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

این جلسه به ریاست محمد رویانیان و با حضور جمشید زارع قائم مقام، محمد حسن عالمی معاون ورزشی و حمیدرضا غریب مدیر روابط عمومی باشگاه و کلیه مربیان و مسئولان تیم های پایه در رده های مختلف تشکیل شد.

در این جلسه مدیرعامل پرسپولیس ابتدا شنونده نقطه نظرهای مربیان تیم های پایه پرسپولیس بود سپس خطاب به آنها گفت: سوال من این است که خروجی تیم های پایه پرسپولیس چه بوده است؟ این تیم‌ها به چه دلیل بازی می کنند؟ چند بازیکن از این تیم‌ها به اردوی تیم ملی معرفی شدند؟ بچه های مردم را یک سال معطل می کنید که سر آخر چه اتفاقی روی بدهد؟ به دنبال قهرمانی هستید در حالی که اینطور مشکل دارید؟

وی ادامه داد: از مشکلات اصلی باشگاه پرسپولیس، نداشتن تیم های پایه قدرتمند است. تیم هایی که یک راهبرد و برنامه مشخص داشته باشند. به جای اینکه با من از آب معدنی صحبت کنید نیامدید یک برنامه بیاورید که قصد دارید ظرف سه سال آینده چه می کنید. چرا تیم های پایه پرسپولیس باید اینطور ضعیف باشد که من نتوانم حتی یک بازیکن از تیم پایه به بزرگسالان بیاورم. تیمداری و مسابقاتی که خروجی نداشته باشد چه فایده ای دارد. این شرایط اصلا برای هواداران و من قابل قبول نیست.

رویانیان با اشاره به اینکه هدف او ساختن یک باشگاه است، تصریح کرد: من نیامده ام که یک سال مدیریت کنم، نتیجه ای بگیرم و بروم. یک مدیر باید سرباز باشد. باید بسازد حتی اگر خودش خراب شود. برای من مهم است روزی که می روم، پرسپولیس تیم های پایه قدرتمند و با برنامه ای داشته باشد. من ساختار ۱۵ باشگاه معتبر دنیا را در رده های پایه مطالعه کرده ام. می دانم چه می خواهم و باید دنبال چه چیزی بروم.

وی افزود: تفکر دنیای فوتبال روی تیم های پایه اقتصاد محور است. آنها بازیکن تولید می کنند و بعد می فروشند تا درآمد ایجاد کنند یا اینکه با جذب آنها در تیم اصلی، از هزینه‌ها کم کنند که باز تولید درآمد است. ما باید بتوانیم در این مسیر برنامه ریزی کنیم.

رویانیان گفت: مربی که با تیم های پایه پرسپولیس کار می‌کند باید برنامه داشته باشد، باید به دنبال کشف استعدادها باشد. اگر قرار باشد با هم کار کنیم باید این مسایل درست شود. مربی من باید سوابقش در باشگاه موجود باشد. یک بازیکن باید ۱۵، ۱۶ صفحه بیوگرافی در باشگاه داشته باشد.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر به مربی حکم بدهم باید پاسخگو باشد. مربیان باید بطور مداوم معلومات خود را بالا ببرند.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه پرسپولیس در فوتبال ایران، گفت: پرسپولیس بسیار بزرگ است. ما حق نداریم که این باشگاه بزرگ را کوچک کنیم و من انتظار دارم در این مسیر، همه مسئولانه برخورد کنیم.

در ادامه این جلسه، جمشید زارع با بیان اقدامات صورت گرفته در تیم های پایه گفت: زمانی که آمدیم و باشگاه را تحویل گرفتیم. یک کپی شناسنامه هم از بازیکنان تیم های پایه در باشگاه موجود نبود و بطور کلی یک ویرانه را در این حوزه تحویل گرفتیم که ساماندهی آن نیاز به زمان داشت. این مساله باعث شد در تیم های پایه حرفی برای گفتن نداشته باشیم. در آن زمان بازیکنان پایه هر کدام یک رنگ لباس می پوشیدند و به عنوان مثال در همین بخش با دستور سردار رویانیان نسبت به خریداری البسه و در اختیار گذاشتن آن به کلیه رده های پایه اقدام شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391