برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله شدید رویانیان به یک چهره ویک برنامه ورزشی

جمعه، ۱۹ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۴۸ — قدس آنلاین

مدیرعامل تیم پرسپولیس گفت: «این فضای تلخ فوتبال است که مدیر شایسته‌ای چون شما را مجبور می‌کند تا در یک برنامه تلویزیونی بر علیه شخص دیگری اینگونه اظهارنظر کند.»

محمد رویانیان

به نقل از از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات صبح امروز مدیرعامل سپاهان گفت: «مگر تیم پرسپولیس یتیم است و یا تیم کوچکی است و یا مدیر یا مسئول ندارد که چنین موضوعاتی از سوی مدیرعامل سپاهان عنوان می شود؟ ما از همان جایی پول می آوریم که شما می آورید.»
رویانیان در مورد اظهارات مدیرعامل سپاهان خاطرنشان کرد: «سپاهان و پرسپولیس در گذشته یک ریشه داشته اند و ما افتخار می کنیم از اینکه سپاهان این قدرت را دارد که بازیکنان پرافتخاری را به باشگاه های ایران تزریق کند و برای ما جای خوشحالی است اما باعث تاثر است که مدیر پرتوان و ارزشمندی مانند آقای رحیمی، در یک برنامه تلویزیونی چنین اظهاراتی کرده و به نقل و انتقالات پرسپولیس انتقاد می‌کند و عنوان می نماید که این پول را از کجا می آورید.»
مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این اظهار نظر که زمانی که یک تیم ۱۱ بازیکن داخلی و خارجی جذب می کند، می تواند به راحتی قهرمان شود، گفت: «مگر تیم بزرگ و وزین سپاهان در فصل گذشته از کجا بازیکن آورد و چند بازیکن این تیم بومی بودند. شما که تیم های پایه قهرمان دارید که بسیار هم قابل تقدیر است چرا ۱۱ بازیکن از بیرون به این تیم تزریق می شود.»
رویانیان ادامه داد: «من از موقعیت و قهرمانی سپاهان بسیار خوشحالم و در این خصوص نیز نیازی به دروغ گفتن و تمجید غیر واقعی ندارم اما از مدیر عامل سپاهان نیز انتظار دارم تا توقع نداشته باشد پرسپولیس با عظمت در سطح نقل و انتقالات همانند بچه یتیم ضعیف و ناتوان در لاک خود فرو برود.»
سردار رویانیان در ادامه افزود: «ما باید واقعیت را بپذیریم. این فضای تلخ فوتبال است که مدیر شایسته ای چون شما را مجبور می‌کند تا در یک برنامه تلویزیونی بر علیه شخص دیگری اینگونه اظهار نظر کند ولی فوتبال نه یک بازی، بلکه یک بازیچه است و شخصیت افراد و ارزش های انسانی به مراتب بالاتر از آن است و لذا انتظار چنین گفتمانی از مدیر عامل فهیم و ارزشمند سپاهان نمی رفت.»
ورزش و مردم؛ نه در مسیر مردم، نه در مسیر ورزش
مدیرعامل پرسپولیس همچنین با انتقاد از برنامه ورزش و مردم گفت: «متاسفانه این برنامه کاملا خصوصی شده و براساس پیوندها اجرا می‌شود و لذا به هیچ عنوان در مسیر مردم و ورزش حرکت نمی‌کند.»
سردار رویانیان در خصوص برنامه ورزش و مردم اظهار داشت: «بجای اینکه باشگاه‌ها را خصوصی کنند، وضعیت برنامه‌ای که وقت میلیون‌ها بیننده تلویزیونی را می‌گیرد و کاملا به صورت خصوصی اجرا می‌شود مشخص کنند. متاسفانه گاهی، مسائل شخصی بدون هیچ کنترلی در این برنامه لحاظ می‌شود.»
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: «این برنامه در روند افکار مردم حرکت نمی‌کند و کاملا خصوصی و با نظرات شخصی تهیه و اجرا می‌شود. از نظر من اگر فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها را در اختیار برخی از مجریان ورزشی تلویزیون قرار دهند شاید این مکان‌ها بهتر اداره شود و این امر قابل بررسی است و لذا پیشنهاد می‌کنم کمیته‌ای برای بررسی آن تشکیل شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391