برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیث رضایی: سیدجلال و بنگر گفتند که شیث نباید در پرسپولیس باشد، یک سر سوزن از دنیزلی ناراحت نیستم

یکشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۴ — گل

پیراهن شماره ۱۳ که نباید تا ابد بر تن من باشد. ماهینی رفیق من است و پسر بسیار خوبی است امیدوارم شماره ۱۳ برای او خوش یمن باشد

شیث رضایی

شیث رضایی دوباره از پرسپولیس دور شد. او امیدوار بود که در فصل جدید هم پیراهن پرسپولیس را برتن کند ولی در فهرست مورد نظر آقا مصطفی جایی نداشت و حالا باید در تیم دیگری فوتبالش را ادامه دهد. شیث در مورد جدایی از پرسپولیس حرف‌های جالبی می‌زند و مصاحبه اختصاصی او را با خبرنگار سایت گل می‌خوانید. نکته جالب این است که رضایی در مورد دنیزلی همچنان مثبت حرف می‌زند و از او ناراحت نیست.

جدایی از پرسپولیس برای تو سخت است نه؟

این را همه می‌دانند و نیازی نیست بگویم. به هر حال چنین اتفاقات سختی معمولا در زندگی آدم‌ها رخ می‌دهد ولی باید با آن کنار آمد در ضمن من بابت همین جایگاهی که تا الان داشته‌ام خدا را شکر می‌کنم.

تصور می‌کردی از پرسپولیس کنار گذاشته شوی؟

من ۴ ماه غایب بودم و به محض اینکه برگشتم توسط دنیزلی به بازی گرفته شدم. یادم می‌آید بین ۲ بازی ما ۱۱ روز فاصله بود و من ۹ روز مصدوم بودم و ۲ روز تمرین کردم اما دنیزلی مرا بازی داد. فکر نمی‌کردم به خاطر یک بازی پراشتباه کنار گذاشته شوم و برای هر فوتبالیستی پیش می‌آید که گاهی اوقات خوب بازی نکند.

فکر می‌کنی همین موضوع باعث شد تا تو را کنار بگذارند؟

فکر نمی‌کنم اینطور باشد. من در مورد دلایل کنار گذاشته شدن خودم خیلی پرس‌وجو کردم و سرانجام فهمیدم ماجرا چیست. محسن بنگر و جلال حسینی شرط گذاشته بودند در شرایطی به پرسپولیس می‌آیند که من نباشم و دلیل رفتن من از پرسپولیس چیزی جز این نیست.

آنها در مورد محمد نصرتی هم این شرط را گذاشته بودند؟

من در مورد خودم حرف می‌زنم و اطلاعی ندارم که آیا چنین شرطی را برای نصرتی گذاشته بودند یا خیر. من این موضوع را از یکی پرسیدم و او هم قسم داد که هیچ وقت اسمش را نگویم ولی با صراحت این شرط را گذاشته بودند که من نباشم. با این حال من امیدوارم بازیکنانی که به پرسپولیس آمده‌اند بتوانند در این تیم موفق باشند و خوشحالی هواداران پرسپولیس از همه چیز مهمتر است.

نظر تو در مورد جلال حسینی و بنگر چیست؟

آنها بازیکنان خیلی خوبی هستند. بنگر همشهری من است و با سیدجلال هم در تیم امید هم بازی بودم. آنها دوستان من هستند و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

مثل اینکه قرار است حسین ماهینی پیراهن تو را برتن کند؟

پیراهن شماره ۱۳ که نباید تا ابد بر تن من باشد. ماهینی رفیق من است و پسر بسیار خوبی است امیدوارم شماره ۱۳ برای او خوش یمن باشد همانطور که برای من خوش یمن بود و بهترین لحظات را با آن تجربه کردم.

سال بعد در کدام تیم بازی می‌کنی؟

من منتظر بودم تا تکلیف مدافعان جدید پرسپولیس مشخص شود تا بتوانم تصمیم بگیرم. هنوز عجله‌ای ندارم در ضمن ۲۸ سال هم بیشتر ندارم. الان مدافعان ۳۳ ساله در لیگ بازی می‌کنند و ۲۸ سال که سنی نیست.

دوست داری در تهران بازی کنی یا شهرستان؟

اولویت من تهران است ولی اگر شرایط فراهم نشد به شهرستان هم می‌روم. آدم برای ساختن زندگی باید با خیلی چیزها کنار بیاید.

از مصطفی دنیزلی ناراحتی؟

من یک سر سوزن از او ناراحت نیستم و چرا باید ناراحت باشم. او همان کسی است که بعد از ۴ ماه به من بازی داد و در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتم. دنیزلی فوق‌العاده دوست داشتنی است و از او تشکر می‌کنم.

بهتر نبود در مورد لیست پرسپولیس با دنیزلی حرف می‌زدی؟

نه با دنیزلی حرف زدم نه با رویانیان. وقتی این لیست اعلام شد مصاحبه کردم و نظرم را گفتم. من هیچ مشکلی با دنیزلی و رویانیان ندارم.

چقدر از پرسپولیس طلب داری؟
وقتی یک بازیکن قرارداد نداشته باشد و بخواهد جدا شود ۲۰ درصد از مبلغ قراردادش کم می‌شود. در ضمن بازیکنان ۲۰درصد هم جریمه شده‌اند و اگر همه این‌ها را حساب کنیم ۸۰ میلیون طلبکارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391